Şikayet Yaz

Akyaka Park AVM

İstanbul`un Anadolu Yakası`nda yepyeni bir alışveriş deneyimi başlıyor. İstanbul Ümraniye ilçesinde yapımı 2016 yılında tamamlanan ve açılışı 19 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen Akyaka Park AVM ile alışveriş deneyiminiz tamamen değişecek. ECE Türkiye tarafından projelendirilen alışveriş merkezi İstanbul Anadolu Yakası`Nın yükselen değeri Ümraniye`de yer almaktadır. 

Toplamda 90.000 m2 alışveriş destinasyonu ile dev bir proje olan Akyaka Park AVM ulusal ve uluslararası markalardan oluşan mağaza karması ile ziyaretçilerini bekliyor. Toplamda 240 mağaza ile hizmet verecek olan alışveriş merkezinde, 1.500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanı ve 34 restoran ve kafe bulunmaktadır. Akkaya Park AVM, Hipermarket, Elektronik market, Fitness merkezi, 9 sinema salonu, 3.000 araçlık otopark ile toplamda 3.000.000 kişiyi çekim alanına alacak bir konumdadır.

Akkaya Park AVM sinema salonu toplam 9 dev salonu ve modern mimarisi ile sinemaseverlerinde yeni buluşma noktası olacaktır. Vizyonda ki tüm filmleri bulabileceğiniz Akkaya Park Alışveriş Merkezi Sinema Salonu`nda gece geç saatlere kadar sinema keyfini sürebilirsiniz. Modern mimari yapısı, doğa dostu tasarımı ve ferah geniş alışveriş caddeleri ile Akkaya Park AVM Ümraniye`de sizlerin ziyaretini bekliyor. 

 Akkaya Park AVM Kat Planları

  • P1 Katı Mağaza Yerleşim Planı 

 

  • Zemin Katı Mağaza Yerleşim Planı 

 

  • 1. Kat Mağaza Yerleşim Planı 

 

  • 2. Kat Mağaza Yerleşim Planı 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Yusuf malkoç
    Öncelikle merhabalar ben Gokart isletmecisiyim 2tane Gokart pistimiz var carfursa ve kipada be sizden uygun bir alan istiyorum Gokart pisti açmak için saygılar