Şikayet Yaz

ARMADA AVM

 

28 Eylül 2002 tarihinde açılan Armada AVM  açıldığından bu zaman kadar ziyaretçilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kendine görev edinmiştir. Armada AVM 15 yıllık süre zarfında çevresinde artan diğer yapıların ve her geçen gün çoğalan ziyaretçilerin istek ve önelerini karşılayabilmek için 19 Ekim 2012 tarihinde büyüme projesini hayata geçirerek mimarisini yenilemiştir.

 

30.000 metrekare genişliğinde bir arsa üzerinde toplam alanı 125.000 metrekare olarak inşa edilen Armada AVM, 2200 araçlık otopark kapasitesine sahiptir. Yenilenen yüzüyle iç ve dış mimari dekoruyla göz kamaştırmaya devam etmektedir. İki ayrı binayı köprü ile birbirine entegre ederek, hem dekorasyon açıdan farklılık hem de kullanım açısından ziyaretçileri için yeni bir sosyal yaşam alanı sağlıyor.

Yaklaşık 250 mağaza sayısı ile bünyesinde dünyaca ünlü marka karması bulunan mağazaları ile Armada AVM, alışveriş yapmanızın yanında siz değerli ziyaretçileri için her ihtiyaca yanıt verebilen bir yaşam alanı sunmaya devam etmektedir.Armada AVM, Hayat Sokağı ve her iki yapıda hizmet veren gurme restoranları, kafeleri ile sizlere çok özel seçenekler sunarken sinema, çocuk oyun alanı, fitness ve spor salonu ile Ankara’nın en önemli sosyal yaşam merkezi olarak ilgi görmeye devam etmektedir.

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder