Şikayet Yaz

Asmaçatı AVM

İzmir Balçova’da bulunan Asmaçatı AVM, İzmir’in en uzun cadderinden biri olan Mithat Paşa Caddesi üzerinde toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilen bir konumdadır. 2 Kat üzerine inşa edilen alışveriş merkezi mimari yapısı ile oldukça dikkat çekmektedir. Konsept olarak `çardak` tan yola çıkan avm bina mimarisi oldukça başarılıdır.

 

İçinde toplam 8 büyük mağaza bulunduran İzmir Balçova Asmaçatı AVM `de 5M Migros, Arçelik, Darty, Watsons, Mado, Mondio ve Doğtaş; üst katında ise, Mac Fit spor merkezi yer almaktadır. Toplam 27 bin m2 den fazla alana inşaat alanına sahip proje içinde tamamen büyük mağazalar yer vermektedir. 

Alışveriş merkezi bölgenin yeni alışveriş ve buluşma noktası olmaya aday olduğu açılış tarihinden bu yana bunu büyük oranda başarmıştır. Alışveriş merkezi ayrıca ziyaretçilerinin rahat bir şekilde araçlarını park etmeleri için açık ve kapalı otoparka sahiptir. Asmaçatı AVM ayrıca bu güne kadar bir çok etkinliğe de ev sahipliği yapmıştır. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Melek tanriverdi
    Bambi Asmacati mağzasindan ki alışveriş sirasinda personellerin Güleryüzü ve bilgi ve alakaları dan çok memnun kaldım uzun zamandır alışverişten hiç bukadar keyifli kalmamistim ürünleriniz ve ekipinizin ilgi ve bilgisi için teşekkür etmek istedim .Bambi yatak la iyiki tanismisim
  • Ertan Kara
    Merhaba sayın yetkili. Ben Ertan Kara. Kendimin yazıp yönettiğim DORA İLE YAŞLI PALYAÇO adlı çocuk oyunumu Alışveriş Merkezinizde sergilemek istiyorum. Sanat ve sanatçıya vermiş olduğunuz destek tarafımca bilinmektedir. Oyunun Teks, afiş ve videosu bulunmaktadır . Gereğini bilgilerinize arz ederim. Saygılarımla...