Şikayet Yaz

AsyaPark Outlet AVM

AsyaPark Outlet AVM İstanbul`un Anadolu Yakası`nın sanayi bölgeleri ile meşhur Dudullu `da yer almaktadır. AsyaPark Outlet AVM bulunduğu bölgenin ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklükte ancak genel anlamı ile m2 olarak butik bir alışveriş merkezidir. İçinde genel anlamı ile büyük mağazacılık kategorisinde hizmet veren markalar ve bölgesel mağazalar yer almaktadır. 

 

Dudullu Happy Center market AsyaPark Outlet AVM`nin en tanınmış mağzasıdır. Hatta bu alışveriş merkezine çevre bölgelerden gelecek olan ziyaretçiler ücretsiz müşteri servisi olarak bu marketin servisini kullanabilmektedirler. Yine AVM içinde yer alan LCW mağazası İstanbul`da ki en büyük outlet mağazalarından birini AsyaPark Outlet AVM`a açmıştır. 

 

AsyaPark Outlet AVM içinde çocuklar için FunnCity eğlence merkezi de yer almaktadır. Bu eğlence merkezinde minikler için top havuzu, atlı karınca ve çeşitli oyun alanları ile genç kesim içi ise atari oyunları yer almaktadır. Alışveriş merkezi içinde ayakkabı, moda, saat, aksesuar, kozmetik gibi mağazalar ile simit sarayı gibi ulusal marka yemek mağazalrı bulunmaktadır. Yine beyaz eşya için Er-Pa mağazası oldukça yoğun ilgi görmektedir. 

 

AsyaPark Outlet AVM`a ulaşım için ücretsiz müşteri servisi olarak Happy Center marketlerinin servislerini kullanabilir, toplu taşıma araçları olarak Dudullu`dan geçen her türlü otobüs ve minibüsleri tercih edebilirsiniz. Kendi aracı ile gelecekler için ise alışveriş merkezinin kapalı otoparkı mevcuttur. 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • selim
  bir otoparkı vardı tercih sebebim. Onuda vermişler kiraya, Dahada Kimse gitmez. AVM parkları hani ücretsizdi.
 • Enjoy34
  Çok kaliteli olmasada, bulunduğu çevrenin ihtiyaçlarını karşılıyor. ufak bir AVM.
 • Kzkrnes
  asyapark avm özellikle çeşitli indirim ve kampanya ları bir arada tutabilen bir yer..özellikle de happy canter marketi avm nin en işlek mağazasıdır..
 • sevda
  Dudullu da küçük ama şirin bir avm burası.. Özellikle çocuklar için üst katı ideal denilebilir, birde altında ki market. Tavsiye ederim.