Şikayet Yaz

Atrium AVM

Ataköy 7-8-9-10 bölümleri içinde yer alan Atrium AVM butik bir alışveriş merkezidir. Bölge halkının ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecek bir alt yapıya sahi olan Atrium AVM `da şuan 40`ın üzerinde mağaza bulunmaktadır. 

Atrium AVM  mimari yapısı olarak şık ve güzel bir alışveriş merkezidir. İçinde yer alan 40`dan fazla mağaza ve stand ziyaretçilere ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecekleri hizmeti sunmaktadır. Bölge halkı tarafından fazlaca ilgi gören AVM kalabalık ve gürültülü alışveriş merkezlerinin aksine daha sessiz ve butik bir yapıya sahiptir. Marketten züccaciyeye, giyimden yiyecek içeceğe, unlu mamüllerden manava, kazmetikten şarküteriye onlarca mağaza siz değerli ziyaretçileri bekliyor. Ulaşım hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Atrium içinde yer alan mağazalar fiyat bakımından oldukça uygun ve kampanyalı fiyatlar sunmaktan da geri kalmıyorlar. Ayrıca alışveriş merkezine gelenlere özel etkinlik ve kampanyalar yıl boyunca sürmekte. 

Alışveriş merkezine kendi aracı ile gelecekler Atrium AVM adres olarak Sinan Erdem Spor Salonu`nun  hemen yanında yer almaktadır. Bakırköy ilçesine bağlı olan Atrium AVM Ataköy 7-8-9-10 mahallerindedir. Alışveriş merkezine kendi aracı ulaşanlar için otopark mevcuttur. Yine Atrium AVM `ye toplu taşıma araçları ile de gelebilirsiniz. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Küçük ama hoş bir AVM atrimum AVM sevebileceginiz kadar var gitmeyen varsa gidip görmeli bence
  • Enjoy34
    Ataköy 9. kısımda bulunan ufak ama iş gören bir avm. Günlük alışveriş ve yemek için ideal.
  • Kzkrnes
    atrium avm bakırköyde bulunan güzel bir avm mağazalar dışında oturup dinlene bileceğiniz cafe lere de yer verilmiş..