Şikayet Yaz

Axis İstanbul AVM

Tarihler 18 Mayıs 2016 `yı gösterdiğinde İstanbul`lular yep yeni bir AVM ile tanıştı. Axis İstanbul AVM büyük bir katılımcı ile açılış gerçekleştirilerek İstanbul Eyüp`te hizmete girdi.  Şuan aktif 82 mağazası ile ve açılacaklarla 100`ün üzerinde mağaza ile hizmet veren Axis İstanbul AVM, cafe ve restaurantları, büyük mağazacılık ve perakende mağazacılık konseptleri ile olsun şimdiden alışveriş tutkunlarının buluşma noktası olmuş durumda.

Geniş, aydınlık ve ferah alışveriş koridorları, özel mimari ve dekorasyonu, mağazalarda seçiciliği ve yemek katında her damak zevkine hitap eden restaurantları ile Axis İstanbul AVM alışveriş tutkunlarınca uzun soluklu ilgi görmeye devam edecek gibi.

Sinema kısmında salonları için Cinemaximum ile anlaşan Axis İstanbul AVM, sinemaseverlere eşsiz sinema keyfi sunmak için çalışmakta. Geniş ve son teknoloji ile donatılmış salonları ile Axis İstanbul AVM Cinemaximum bölgenin vazgeçilmez sinema salonu olmaya şimdiden aday. Ses ve görüntü kalitesinde teknolojik son gelişmeleri dikkate alan sinema salonu sinema ziyaretçileri için özel film aralarında ve filmden önce dinlenme alanları da inşa etmiş durumdadır. Oldukça modern mimarisi ile göz dolduran Axis İstanbul AVM Sinema tüm sinemaseverlerin ziyaretini beklemekte.

Ulaşım anlamında da oldukça merkezi bir konumda bulunan alışveriş merkezi, Bayrampaşa Metro istasyonunun hemen yanı başında bulunmaktadır. Metro, Metrobüs ve Tramvay duraklarına oldukça yakın konumlandırılan Axis İstanbul AVM, kendi aracı ile ulaşım sağlayacaklar için de oldukça merkezi konumda yer almaktadır.

Ücretsiz müşteri servisi hizmetine henüz paylaşmayan alışveriş merkezi bunun dışında ziyaretçilerine Mescid, bebek bakım odası ve bebek arabası, vale, profesyonel danışmanlık, engelli wc ve binlerce aracı aynı anda misafir edebilecek otoparkı ile hizmet vermektedir. 

 

Axis İstanbul Kat Planları / Axis İstanbul Mağazaları

  • Axis İstanbul -2. ve -1. Kat Planları 

 

  • Axis İstanbul Zemin ve 1. Kat Planları 

 

  • Axis İstanbul 2. ve 3. Kat Planları 

 

Axis İstanbul Mağaza Bilgileri

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • projegezgini
    Açılır açılmaz ziyaret ettiğim bir alışveriş merkezi Axis İstanbul. Bence olmuş. İçi gayet güzel ve ferah. Mağazaların tamamlanması ile bölgeye renk katacaktır...