Şikayet Yaz

Beylicium Alışveriş Merkezi

Beylicium Alışveriş Merkezi kapılarını ziyaretçilere 2006 yılında açmış bir alışveriş merkezidir. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde hizmet veren alışveriş merkezi toplamda 40.000 m2 alana kuruludur. Ayrıca üst geçit ile alışveriş merkezine bağlanan ilk ve tek yapıdır. 

Beylicium Alışveriş Merkezi`ne üç aytrı kattan giriş yapabilirsiniz. Ayrıca 500 araçlık otoparkına ücretsiz aracınızı bırakabilir, alışverişinizi ve keyifli yemek, sinema ve kahve seçiminizi zamana sıkıştırmadan rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Beylicium Alışveriş Merkezi`nde 7 ayrı sinema salonu yer almaktadır. Birbirinden güncel ve vizyonda ki sinemaları Beylicium`da izleyebilirsiniz. Yine 2 ayrı tiyatro salonu ile sanat etkinliklerine ve gösterilere zaman ayırabilirsiniz. 

Beylicium Alışveriş Merkezi içinde 1.300 m2 ye yayılmış spor ve fitness salonuda mevcuttur. Ayrıca çocuk oyun alanları, birbirinden değerli ulusal ve uluslararası markalı ile bölgenin değerli bir yatırımıdır. Beylicium Alışveriş Merkezi yeni yapılmakta olan ve açılan alışveriş merkezlerine rağmen oldukça yoğun ziyaretçi almaya ve ilgi görmeye devam etmektedir. Beylicium AVM `de alışveriş, eğlence, sinema, sanat ve etkinlikler bir arada sunulmaktadır. Saatlerce bir alışveriş merkezinde zaman geçirebilir misiniz? Bizce Beylicium Alışveriş Merkezi `nde bu zamanı rahatlıkla geçirebilirsiniz. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Beylik düzüne yakışır bir AVM özellikle sınama salonları çok güzel ve ayrıca tiyatro salonlarında var güzel bir yatırım yeni zaten gitmelisiniz
  • Enjoy34
    Beylicuım bence beylukduzune yakışmamış benim çok tercih ettiğim bir avm değil.daha doğrusu avm olarak görenedim bile diyebilirim.