Şikayet Yaz

Beylikdüzü Koçtaş AVM

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yer alan Beylikdüzü Koçtaş AVM küçük metrekareli bir alışveriş merkezidir. İçinde yer alan Koçtaş’tan adını alan alışveriş merkezi oldukça şirin ve geniş alışveriş koridorlarına ve yerel ile ulusal bir çok mağazaya sahip bir mekândır.

Bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören Beylikdüzü Koçtaş AVM içinde Koçtaş’ın dışında Bimeks mağazası, Yapı Kredi Bankası ve yerel bir çok mağazayı bulabilirsiniz. Visco Love ve Gratis mağazaları da yine alışveriş merkezinin dikkat çeken ulusal markalarından sadece bir kaçıdır.

İçerisinde bulunan ürünlerde evinize ihtiyacınız olacak her türlü eşya ve tamirat işleri için malzmeleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Tam bir ihtiyaç tedarikçisi gibi hizmet veren Beylikdüzü Koçtaş AVM sizlere her çeşit ürün yelpazesiyle ihtiyacınız olacak her kategoriye hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Ceyhun Aknesil
    RATTAN BAHÇE KOLTUK Hakkında malumat rica ediyorum...
  • abdullah atıcı
    Beylikdüzü mağazanıza kardeşim bir resim çerçevesi bırakmış ve 4 gün önce makine bozuk diye 20 gün sonra gelin denmiş.Ben yeni öğrendim belki farkında değilsiniz ama siz Koçtaş\`sınız 20 gün sonraya gün veremezsiniz.Buraya yeni makine konur veya 1 günde tamir edilir.Çözüm 20 sonrası değildir.Sizi ŞİDDETLE kınıyorum.Biraz ciddiyet.