Şikayet Yaz

Bilkent Center Alışveriş Merkezi

Bilkent Center, 1998 yılında kapılarını ziyaretçilerine açan ve Ankara’nın ilk açılan alışveriş merkezinden biri olarak, açıldığı günden bu zamana kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile her zaman kaliteli ve en uygun alışveriş merkezi olarak görülmeye devam ediyor.

 

 

 

Sosyal yaşam merkezi adını sektöre kazandırmıştır. Ankara’nın en önemli konumlarından biri olan Bilkent semtinde, Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında 99.751 m2 alan üzerinde kurulan Bilkent Center Alışveriş Merkezi, her yaştan yaklaşık haftada 120.000 fazla ziyaretçiyi ağırlamaya devam etmektedir. Bir çok seçkin ünlü markada, işinde uzman eğitimli yüzlerce mağaza personeli, kaliteli ve en önemlisi dinamik güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahip olduğundan gelen ziyeretçilerin memnun ayrılmasını sağlamaya devam etmektedir.

Bünyesinden bulunanan  Real, Tepe Home, Marks&Spencer, Prestige Sinemaları gibi markaların yanında, resim sanatında akla gelen sanatçıları siz ziyaretçileriyle buluşturan, yapılan sanat etkinlikleriylede sanatseverleri bira araya getiren Bilkent Sanat Sokağı ile her türlü farklı beklentiyi ve ihityaçlara yönelik çalışmaları tam olarak karşılamayı kendine görev edinmiştir. Ziyaretçilerinin memnuniyetini ön planda tutan ve onlardan gelen istek önerilerine yönelik adımlar atan Bilkent Center Alışveriş Merkezi, 1.600 araçlık otopark kapasitesi ile hem alışveriş öncesi hem alışveriş esnasında bu hizmet sektöründe farklı bir bakış açısı yaratarak kendini geliştirmeye ve yenilikçi bir alışveriş merkezi olduğunun göstermiştir. 2015 yılı Şubat ayında açılan Bilkent Station projesiyle birlikte de Bilkent Center Ankaralılara farklı bir soluk kazandırmayı başarmıştır.

Konumu itibari ile de Bilkent yerleşkesinin kent merkezine uzaklığı yaklaşık 12 km, şehirlerarası otobüs terminaline uzaklığı yaklaşık 5 km, tren garına uzaklığı yaklaşık 8 km, Esenboğa Havalimanı’na uzaklığı ise yaklaşık 36 km’dir.

Favorilerime Ekle

Bilkent Center Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder