Şikayet Yaz

BlackOut Şişli AVM

BlackOut Şişli AVM İstanbul Şişli ilçesinde 2009 yılında ziyaretçilere kapılarını açmış olan bir butik alışveriş merkezidir. İçinde 33 mağaza bulunan BlackOut Şişli AVM özellikle sanatseverler tarafından oldukça yoğun ziyaret alan bir alışveriş merkezidir. Bunda en büyük etken avm içinde yer alan iki adet tiyatro salonu ve `Anadolu Ateşi Dans Grubu` eğitim okulunun yer almasıdır.

 

BlackOut Şişli AVM toplam 4.800 m2 alan üzerine kurulu, 4 kattan oluşan ve toplamda 48.000 m2 kapalı alana sahip bir alışveriş merkezidir. Bu 48.000 m2 nin yaklaşık 8.830 m2 si kiralanabilir alandan oluşmaktadır ve bu alana denk gelen mağaza sayısı 33 `tür. Bu mağazalr içinde Kiğılı, Ömür Fotoğrafçılık, Mangiamo, McDonald’s gibi tanınmış markalar yer almaktadır. 

Son olarak alışveriş merkezi Blackout #211 adı ile sergi salonları hizmeti vermeye de başlamıştır. Bu alanda da bir ilke imza atan BlackOut gayet başarılı organizasyonların ev sahipliğini yapmaktadır. Üç katlı etkinlik, konferans ve sergi alanı yaratmak üzere yeniden düzenlenen Blackout #211,  yaklaşık 7,000 m² kapalı, 1,500 m² açık sergi ve etkinlik alanı, 2 tiyatro salonu, cadde mağazaları, açık ve kapalı otoparkı ile şehrin ihtiyacı olan keyifli ve efektif bir alana dönüştü.

BlackOut Şişli AVM Şişli`ye ulaşım oldukça kolay ve rahattır çünkü gerek metrobüs, gerek metro, gerekse diğer toplu taşıma araçları ile alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi aracınız ile gelecekseniz eğer BlackOut Şişli AVM, Şişli Abide-i Hürriyet caddesi üzerinde yer almaktadır. Avm`nin açık ve kapalı toplam 1.100 araçlık otoparkı bulunmaktadır. Alışiveriş merkezi ne yazık ki ücretsiz müşteri servisi hizmeti vermemektedir. 

Favorilerime Ekle

BlackOut Şişli AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Blacout Şişli AVM bilindik markalarından yer aldığı mağazaları ile gezilmeye değer bir AVM en azından cadde cadde geleceğimize orada hepsini bulabiliyoruz
  • Enjoy34
    Gitmeniz gereken yerlerden biridir ve faaliyet olarak yapabilceğiniz çok aktivite bulunmaktadır.black out