Şikayet Yaz

Brandium Alışveriş Merkezi

İstanbul`un parlayan ilçesi Ataşehir `de Küçükbakkalköy mevkiinde açılan Brandium Alışveriş Merkezi bölgenin en değerli ve büyük yatırımlarından biri konumundadır. İçinde yer alan 70`in üzerinde mağaza, Cinemaxium yönetiminde sinema salonu keyfi, çocuklar için Brand Play çocuk oyun alanı ve jokerland çocuk oyun alanı ile Brandium Alışveriş Merkezi bölge halkının ve çevre illerden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisini çekmektedir. 

Brandium Alışveriş Merkezi yıl boyunca her ay birbirinden değerli organizasyon ve etkinliğede ev sahipliği yapmaktadır. Mini konserler, imza günleri, çocuklar için özel gösteriler, sinema salonunda özel gösterimler v.s onlarca etkinlik sürekli Brandium`da dönmektedir. 

Brandium Alışveriş Merkezi gerek alışveriş tutkunlartı, gerek damak zevkine göre yemek ve içmek için araştırma yapanlar için gerkese sinema tutkunları için ideal bir alışveriş merkezidir. Konum olarak da gerek kendi arcınız ile hgerekse toplu taşıma araçları ile rahatlıkla alışveriş merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Brandium Alışveriş Merkezi`nde kapalı her ziyaretçiye rahatlıkla yetecek kapasitede otopark mevcuttur. 

Aradığınız her tarzda mağaza, vizyondaki tüm filmleri rahat ve son teknoloji ile donatılmış salonlarda izleme fırsatı ve tabii ki müthiş yemek ve kahve keyfi için Brandium AVM sizleri bekliyor. 

Favorilerime Ekle

Brandium Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Atasehire katılan çok güzel bir AVM gidip gezilecek özelliklede çocuklar için oyun alanı ve sınama salonuyla super bir yapi
  • osm
    Ataşehir e değer katan gidilip hafta sonu gezilip iyi vakit geçirmek isteyenler için birde sinema keyfi iyi gider.