Şikayet Yaz

Bulvar 216 AVM

Bulvar 216 AVM İstanbul`un merkezinde, bölge olarak en değerli konumda bulunan Ataşehir ilçesinde yer almaktadır. Bulvar 216 AVM gerek avm dzaynı, gerekse ofis yapılaraı ile bir çok uluslarası kurumlardan ödül almış bir projedir. ÖzakGyo projesi olan İstanbul Bulvar 216 AVM anadolu yakasının en değerli yatırımlarından biri konumuna geldi. İçinde gerek ulusal, gerekse uluslararası bir çok markayı barındıran alışveriş merkezi ziyaretçilerine eksiksiz bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. 

Ataşehir Bulvar 216 AVM, yeme içme kategorisinde gurme tatlar ve genel tatlar sunan restaurantlar ile hizmet vermektedir. Üstelik paket servis bölümü de yer almaktadır. Yine mağazalar bölümünde ise modadan teknolojiye, sağlıktan oyuncak alışverişine, kitaptan eğlence ürünleri alışverişine kadar onlarca mağaza avm`de yer almaktadır. Carrefour Sa Gurme, Vatan Computer, Doğtaş Exclusive büyük mağazalr olarak avm projesinde yer almaktadır. 

Otopark sorunu olmayan Bulvar 216 AVM ziyaretçilerine otopark konusunda da yardımcı olmaktadır. Alışveriş merkezi keyifli alışveriş için sizleri de ağırlamak için bekliyor. Gerek modern bir mimari, gerekse şık ve ünlü markalar ve keyifli bir alışveriş mekanı arıyorsanız Bulvar 216 tam size göre. Birbirinden değerli etkinlikler, ulusal ve uluslararası markalar ve alışverişe can veren kampanyalar burada sizleri bekliyor. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Bulvar 216 AVM çok harika olmuş gerçekten muhteşem içinden çok dışında zaman geçirdiğim en güzel mimari yapısı olan AVM
  • Kzkrnes
    bulvar 216 avm istanbul ataşehirde bulunan nezih bir yaşam merkezi.. onlarca marka yı bir araya toplayan güzel ve düzenli bir avm..