Şikayet Yaz

Capitol AVM

1993 yılında ziyaretçilerine kapısını açan Capitol AVM o günden bu yana hizmet kalitesini ve mağaza deneyimini sürekli arttırmaktadır. Özellikle spectrum sinema salonları ile ziyaretçilerden tam puan alan Capitol AVM, captuna eğlence merkezi ile de tüm ailece gelen ziyaretçilere hoş ve keyifli alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. 

 

Bugün 140` a yakın marka ile hizmet veren Capitol özellikle açık ve kapalı otopark hizmeti, sinema, yemek bölümü ile büyük beğeni ve ilgi görmektedir. Capitol AVM “Capgetir” ve “Vale” hizmetleriyle alışverişi daha keyifli hale dönüştürmeyi başarmış bir alışveriş merkezidir. 

 

Capitol AVM, İstanbul anadolu yakasının ilk alışveriş merkezi olma deneyimi ve onuruna sahiptir. 1993 yılından bu güne bir çok ödülün de sahibi olan alışveriş merkezi dünyaca ünlü markaları bünyesinde bulundurmaya devam etmektedir. Capitol AVM`nin almış olduğu ödüller; 

2012 - Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi Capitol Dilek Ağacı ile STEVIE International Business Awards - Silver Stevie

2010 - Capgetir projesi International Business Awards’te mansiyon

2009 - Capgetir AMPD ödül töreninde “Yılın Müşteri Memnuniyeti 

2006 - ICSC (International Council of Shoppings Centers) tarafından "Yenilenen Alışveriş Merkezleri" dalında "Avrupa`nın En iyi Projesi" seçilmiştir. 

 

Capitol AVM gerek ulaşım gerekse ziyaretçilerine sunduğu hizmetler ve yılların verdiği deneyiminde etkisi ile vazgeçilmez bir alışveriş merkezidir. Capitol AVM haftanın her günü ve açık olduğu her saatte yoğun ziyaretçi almaktadır. Gerek alışveriş gerekse sinema için çokça tercih edilen Capitol AVM her yıl hizmetlerine ödüllük yeni bir hizmet daha eklemektedir. Ayrıca etkinliklerde de oldukça kaliteli ve iyi seçimler yapmaktadır. 

 

Sinema severlerin anadolu yakasında vazgeçilmez salonu olan Capitol Spectrum Sinemaları Toplam 1464 koltuk ve 8 sinema salonu sayısına sahiptir. Vizyondaki tüm filmleri dünyanın her yeri ile aynı anda Capitol AVM içinde yer alan Capitol Spectrum Sinema Salonları`nda izleyebilirsiniz. 

 

Bir alışveriş merkezinden beklentinizi fazlası ile karşılayacak olan Capitol, gerek alışveriş, gerek damak zevkinize uygun restaurant ve kafelerinde ki menüleri ile, gerekse sinema ve eğlenceyi sınırsız ve doyumsuz olarak size sunmaktadır. 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • NURANGÜL KÖKSAL
  Neden mescit yok
 • tayfun
  Sitenizi çok beğendim.. Gerçekten avm hakkında istediğim her bilgiyi bulabiliyorum burada. İçerikler harika ve güvenilir. Capitol Avm yi iyi bilirim, burada ki bilgiler ile uyuşuyor...
 • Enjoy34
  Zamanın en şyi alışveriş merkezi ödülünede sahip olan anadolu yakasının en kullanışlı avmlerinden biri.eski halinden eser yok.yenilenmiş hali pek iş görüyor
 • Kzkrnes
  capitol anadolu yakasının nezih semti olan üsküdar da ki en iyi yere konmuş..ulaşımı basit ve oldukça da çeitli mağazaları içerisinde bulunduruyor..
 • sevda
  Salon yenilendikten sonra çok güzel olmuş. Zaten buranın sinemasını çok beğeniyordum...
 • sibel
  Sürekli kendini yenileyen, istediğimizi rahatlıkla bulabileceğimiz bir avm. Tek sıkıntı otopark alanı. Alanı bir kaç yere bölselerde bence girmekte, çıkmakta bir problem...
 • byercet
  Son zamanlarda genellikle tadilat ile karşılaştığım Capitol AVM yenilenmiş sinema bölümü ile gerçekten güzel olmuş. Özellikle 14 salon ve salonların büyük bir kısmının 200 kişilik olduğunu duyunca şaşırdığım bir AVM\`dir.
 • osm
  Capitol avm büyük yeniliğe gitti özellikle spectrum sineması süper olmuş.