Şikayet Yaz

Carrefour Ankara AVM

2001 yılında kapılarını ziyaretçilerne dev bir şölenle açan Carrefour Ankara AVM 71.941 metrekare inşaat alanı ve 29.800 metrekare mağaza alanıyla 68 farklı mağazayla müşterilerine hizmet vermektedir. Yıllık ortalama 4 milyon ziyaretçiye hitap den Carrefour Ankara AVM 2010 yılında yenilenen yüzüyle tam bir cazibe merkezi haline gelmiştir. 

 

Gün içinde indirim ve kampanya olanağı sağlayan Carrefour Ankara AVM ziyarete gelen misafirlerine önemli bir katkı sağlamaya devam ediyor. Aradığınız herihitiyacınıza karşılık bulabileceğiniz bir mekan haline gelmiştir. Gerek ürün gruplarıyla gerek sosyal yaşam alanlarıyla adından bir hayli söz ettiren Carrefour Ankara AVM müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden yaptığı çalışmalarla belirleyip sizlerin memnuniyetini kazanmak için çaba sarf etmektedir.

342 açık ve 1065 kapalı olmak üzere 1.407 araçlık otopark kapasitesine sahip mekan alışveriş ihtiyaçlarını tek çatı altına toplamıştır. Çocuklu ailelere özel bebek odaları , ibadet alanları ,bankamatikler ve kuru temizleme hizmetleri barındıran merkez aynı zamanda lostra , kuaför ve engelli hizmetleri ile de kişisel ihtiyaçlarınıza da hitap etmektedir.

Favorilerime Ekle

Carrefour Ankara AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder