Şikayet Yaz

Çekmeköy Beşyıldız AVM

Çekmeköy Beşyıldız AVM, 2003 yılında Beşyıldız sitelerinin yanı başında 5000 m2 alana kurulmuş ve içinde 24 adet dükkan ve 4 salonundan oluşan sinema salonu ile Çekmeköy halkına o tarihten bu güne hizmet vermektedir. Çekmeköy Ekşioğlu Beşyıldız AVM olarak da bilinen alışveriş merkezi bölge halkınca oldukça bilinen bir avm dir. Küçük ama özellikle sinema salonlarından dolayı bölge halkının sinema ihtiyacını karşılayan bir alışveriş merkezidir.

Şimdiki adı ile tamamen yenilenen CineDerin sinema salonları Çekmeköy halkının vizyonda ki filmleri izleme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca gerek Beşyıldız sitesinin halkı gerekse çevre halktan alışveriş ve yenme içme için sıkça tercih edilen bir alışveriş merkezidir. 

Çekmeköy Beşyıldız AVM içinde market alışverişi için Migros, çocuk eğlence alanı için Pleyland, Eczane, Beşyıldız Fitness gibi önemli markalarda yer almaktadır. 

Favorilerime Ekle

Çekmeköy Beşyıldız AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • sevda
    Çekmeköy beş yıldız AVM ufak ama sevimli bir yer içinde çok fazla mağaza yok fakat çocuk ve sinema için yer verilmiş gidilebilir bir mekan