Şikayet Yaz

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığıyla gerçekleştirilen bu mimari yapı 30 Nisan 2014’te hizmete girmiştir. Doğu’nun en büyük alışveriş merkezi olan Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi, yılda yaklaşık 15 milyon ziyaretçiye hizmet vermeyi hedefleyen 4 katlı bir alışveriş merkezi. Modern mimarisi ile Diyarbakır’ın ilgi çeken yapılarından biri olarak hizmet vermektedir. Yaklaşık 4000 kişinin istihdam ettiği bir projede ayrıca Diyarbakır`a gelip konaklamak isteyen vatandaşlarımız için biri üç yıldızlı, diğeri beş yıldızlı olmak üzere iki ayrı otel de bulunmaktadır.

 

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi  hem mağazalar olarak hemde fast food mekanları, sinema salonları, okyanus akvaryumu ve çocuk eğlence merkezi ile Diyarbakır’daki eğlence ve sosyal yaşam biçimini değiştirirken, önemli konsept olarak ziyaretçilerinin kaliteli modern hizmet alacağı bir işletme olarak faaliyet göstermektedir. Çağdaş mimarisiyle Diyarbakır’ın en dikkat çeken yapılarından biri olan ihtiyaca yönelik herkese hitap eden bu işletme istihdam konusunda da Diyarbakır`ın yükünü hafifletmeyi başarmıştır.

İçerisinde bulundurduğu Migros, LC Waikiki, Koton, YKM, Ayakkabı Dünyası, Flo, Teknosa, Mavi Jeans, DeFacto, E-Bebek, Deichmann, English Home, Madama Coco, D&R, Toyzzshop, Burger King, Pierre Cardin, Us Polo, Damat, Kiğılı, İpekyol gibi 200 seçkin mağaza, 2.000 araçlık otopark, 2.000 kişilik en son teknolojiyi kullanan Cinemaximum sinema kompleksi, 2.800 metrekarelik oyun eğlence alanı, 3.000 metrekarelik ilk ve dev akvaryum ile Doğu ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezidir. Seçkin marka karmasıyla birçok ilki ziyaretçileriyle buluşturan Ceylan Karavil Park, Diyarbakır`da ilk defa açılan aralarında Coffee Mania, Starbucks, HD İskender, Çıtır Usta, Bursa Kebap Evi, Köfteci Ramiz, Tavuk Dünyası, Popeyes, The Hunger gibi markaların bulunduğu yiyecek-içecek markalarıyla da oldukça iddialı. Farklı damak tadlarına hitap eden, evhanımlarının, ailerin birlikte keyifle yemek yiyebileceği ideal cafe restoranları dışında günün yoğun temposuna uyum sağlayan fast-food yiyecek-içecek bölümünde bulunan alternatifleri ile Ceylan Karavil Park, tam bir lezzet merkezi.

 

 

Favorilerime Ekle

Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder