Şikayet Yaz

Çorum Park Alışveriş Merkezi

Çorum Park AVM Çorum’un en büyük alışveriş merkezi olarak hizmete açılmıştır. Çorum halkını ünlü markalarla buluşturan merkez 2006 yılında açılmıştır.Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarını ayağınıza getiren Çorum Park AVM bünyesinde erkek ve bayan giyim, ayakkabı, aksesuar ve spor mağazaları mevcuttur.

 

2700 metrekarelik bir alanda hizmete açılan Çorum Park AVM bünyesine yeni markaları eklemeye devam etmektedir. Modanın kalbinin attığı merkez Çorum halkının yoğun ilgisi ile karşı karşıyadır. Çorum`un tam kalbinde yer alan bu alışveriş merkezi hem saat kulesine hemde belediye binasına yakınlığıylada bölge halkının uğrak yerlerinden biri olma sebebidir. Bir alışveriş merkezinde aradığınız her türlü ürün yelpazesi bulunduğundan bölge halkının buluşma ve eğlence noktası haline gelmiştir.

Bünyesinde dünyaca ünlü marka mağazalarıyla beraber yeme içme alanıyda enfes tadları tadarken gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyebileceğiniz bir çok mekan bulunmaktadır. Çoçuklarınız içinde oyun alanlarıyla donatılmış olan Çorum Park AVM sizlere alışveriş öncesi ve sonrası en hızlı hizmeti sunmak için uğraş veriyor. Çözüm odaklı yönetim kadrosundaki personelleriyle birlikte dinamik konusunda uzman mağaza personelleriyle sizlere en kaliteli alışveriş deneyimlerinize yardımcı olarak sizlerin memnuniyetinizi kazanmaya devam ediyor.

Favorilerime Ekle

Çorum Park Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder