Şikayet Yaz

Demirören İstiklal AVM

İstanbul ve Türkiye`nin en işlek caddelerinden olan İstiklal caddesinde kurulan Demirören İstiklal AVM tarihi mekanların ortasında tarihi mimarisiyle oldukça dikkat çekmektedir.

Dikkat çeken dış mimarisiyle birlikte renkli tarihi, eğlence alanları, kültür merkezleri, restoranları, kitabevleri ve enerjisiyle İstanbul’un merkezi konumunda olan İstiklal Caddesi’nde gün geçtikçe adından daha fazla söz ettiren Demirören İstiklal AVM ziyaretçilerine farklı bir alışveriş deneyimi sunuyor.

İstiklal Caddesinin üzerine sıralanmış tarihi yapıların arasında bulunan Demirören İstiklal AVM Beyoğlu gibi kalabalık ve hem sanat  hemde alışveriş zevkinizi en üst noktaya taşıyor. 19.000 metrekarelik mağaza alanında 41 adet mağazakarıyla birlikte klasik ve modern çizgilerin buluştuğu bir mimari yapıya sahip olan Demirören İstiklal AVM açıldığı günden bugüne yerli ve yabancı turistlerle birlikte milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaya devam etmektedir.

Haftada ortalama 210 bin ziyaretçiye kapılarını açan Demirören İstiklal AVM farklılığını çeşitli ürün gruplarıyla ortaya koymaya devam ediyor.Herkese hitap eden etkinlikleri, alışveriş kampanyaları ve sürprizleriyle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Demirören İstiklal İstanbul’un kalbinde ziyaretçilerini bekliyor.

Favorilerime Ekle

Demirören İstiklal AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Beyoglunun göbeğinde bulunan bu avm beklenen istekleri pekte karşılamıyor herzamanki kalabalık sabit görürsünüz ama bu avmden dolayı değil çünki orası istiklal caddesi