Şikayet Yaz

Didim Kipa AVM

Aydın Didimde kipanın perakende zinciri olarak açtığı üçüncü mağazası, modern ve perakendecilik arasında köprü kurarak, sizlere yepyeni bir alışveriş imkanı sunuyor. Didim’in ilk ve tek AVM’si olan ve yepyeni bir konsepte hizmete giren hipermarket, kentin sosyal yaşantısına farklı bir çehre sunuyor.

Birçok farklı konsepteki mağazalarıyla müşterilerine keyifli alışveriş imkanı sunan kipa, Aydın Didim’de açtığı üçüncü mağazasıyla kente yepyeni bir soluk getirdi. Self servis kasası, yeni ayakkabı dünyası, yenilenmiş bebek dünyası, ev dekor bölümü, tech–table (özel iPad masaları) ve pastanesiyle, kafesiyle diğer mağazalarda ayrı ayrı uygulanan yenilikleri tek bir çatı altında toplayan Kipa Didim hipermarket, sergileme alanı düzenlemesiyle de bir ilke imza atıyor. 3 bin 700 metrekarelik satış alanına sahip, 15 bin ürün yelpazesiyle müşteriyle buluştuğu mağazalar 120 kişiye istihdam olanağı sağlıyor.Ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına hitap ederek her geçen gün kendisini geliştiren ve yenileyen, geleneksel perakendecilik anlayışını teknolojisiyle bütünleştiren mağaza, müşterilerine daha kolay, daha ekonomik ve ferah bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.Didim Kipa AVM`nin bir diğer önemli özelliği de Didimde ilk ve tek alışveriş merkezi olması. Restoranların, kafelerin ve çocuk oyun alanının bulunduğu AVM, Didimde yaşayan ziyaretçilerinin alışveriş zevkine hitap ediyor. 

Bulunduğu alana olan etkiyi en aza indirmek için çalışan kipa Didim’deki üçüncü mağazası da geri dönüşüm özelliğine sahip malzemeler kullanılarak inşa edildi. Bu mimarisiyle çevre dostu oluşum mantığıyla yapıldığından gün ışığı aydınlatma sistemleri kullanılarak enerji tüketimi yüzde 6 oranında en aza indirmesi dikkat çekiyor. Alışveriş merkezinin açık bölümlerinde, peyzaj  bahçe düzenlemesi yapılarak doğal ve yaşanılabilir alan oluşturarak ziyaretçilerine farklı bir atmosfer sunuyor. Didim Kipa AVM tercih edilmesinin sebeblerinden biri olarak görülen engelli ziyaretçilerine ulaşımdan, otoparkına, geniş ve temiz reyonlarına kadar hepsi düşünülmesi, hem uygun fiyat hemde çok çeşit ürün kategorisiyle ziyaret edenlerin beğenisini kazanıyor.

 

 

Favorilerime Ekle

Didim Kipa AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Kemal nergiz
    Ben didin şubenizden telefon almıştım 6 ay önce telefonum şarj olmuyor bu sıkıntıyı nasıl giderebilirim