Şikayet Yaz

Egepark Mavişehir Alışveriş Merkezi

1999 yılında ziyaretçilerine kapılarını açan Ege Park Mavişehir AVM, İzmir Karşıyaka `da Mavişehir bölgesinde yer almaktadır. Bölgenin değerli yatırımlarından biri olan Ege Park Mavişehir AVM bünyesinde bulundurduğu ulusal ve uluslararası 120 mağazası ve cinemaximum sinema salonları ile oldukça yoğun ziyaret almaktadır.

Birbirinden değerli markaları, sinema salonu, bowling ve büyük market mağazaları ile bölgenin vazgeçilmez uğrak noktası olan Ege Park Mavişehir AVM açıldığı tarihten günümüze her yıl marka değerinin üzerine koyarak yoluna devam etmektedir. Toplam 3 kattan oluşan projede ayrıca 800 araçlık otopark da bulunmaktadır. 

AVM içinde bulunan  mağazalar haftanın 7 günü 10.00 - 22.00 arası, sinema salonları 10.00 - 24 arası, cafe ve restaurantları yine 10.00 - 24.00 arası açık olması bölge halkı için oldukça iyi bir hizmet olarak görülmektedir. 

Ege Park Mavişehir AVM sinema salonu ve sinema seanslarını ayrıca detaylı olarak sitemiz üzerinde yer alan sinema sayfamızdan ulaşabilirsiniz. www.sinema.avm.gen.tr üzerinden tüm sinema salonlarına, vizyonda ki filmlere ve seanslarına ulaşabilirsiniz.Ege Park Mavişehir AVM Sinema `da oldukça konforlu, son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarından oluşmaktadır ve sinema salonunun yönetimi bu konuda uzman ve deneyimli olan Cinemaximum `da dır.  

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder