Şikayet Yaz

Erasta Edirne AVM

Edirne yepyeni bir avm projesi ile tanışmaya hazırlanıyor. 2017 yılında hizmete girecek olan Erasta Edirne AVM ile Edirne ili daha önce Edirne halkı ile buluşmamış markalar ile de tanışma fırsatı bulacak. Eroğlu Holding tarafından projelendirilen alışveriş merkezi toplam 96.188 m2 inşaat alanı ve 34.107 m2 kiralanabilir alanı ile Edirne ilinin en büyük AVM projesi olacak.

Şimdiden kiralama olarak da şehrin en büyük yatırımlarından biri konumuna gelen Erasta alışveriş merkezi projesi şehrin ticari havasını da büyük bir oranda değiştirecek. Erasta Edirne AVM mağazaları, kafe ve restaurantları, sinema, sosyal yaşam alanları ile bölgenin özlenen alışveriş mekanlarından biri olmayı hedeflemekte. Erasta Edirne Avm Türkiye’nin Avrupa’ya açılan sınırında Edirne’nin en büyük ve kapsamlı alışveriş ve buluşma merkezi olmak üzere tasarlandı. Bu anlamda 34.107 m2 kiralanabilir alan ayıran alışveriş projesi ulusal ve uluslararası yüzlerce markaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Ulaşım anlamında da oldukça merkezi bir konumdadır.Atatürk Bulvarına komşu bir konumda yer alan proje, gerek toplu taşıma araçları ile olsun, gerek kendi aracınız ile şehrin her noktasından rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz bir noktadadır. Açılışı 2017 yılında yapılması planlanan Erasta Edirne AVM açıldığı andan itibaren en güncel bilgileri, mağaza ve sinema salonu detayları ile avm.gen.tr `de sizlerle olacak.

Favorilerime Ekle

Erasta Edirne AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Jdkdk kdkdkd
  Zara bershka stadivarius pull and bear gelsin
 • Nisa Buket Ham
  MANGO PULL AND BEAR ZARA BERSHKA STRADIVARIUS OXXO KIKO NYX GELSİN
 • 331406090592380
  Ya lütfen artık h&m mango zara berska pull&bear gibi güzel mağazalar açılsın heryerde lcw görmekten bıktık
 • byercet
  Edirne ili için güzel bir yatırım. Edirne \`de gerçekleşen 3. avm olsa da en büyüğü Erasta olacak gibi görünüyor. Sabırsızlıkla açılışı bekliyoruz.