Şikayet Yaz

Erzincan Park AVM

Erimpaş A.Ş.nin yapımını üstlendiği bu alışveriş merkezi 25 Aralık 2015 tarihinde hayata geçerek görkemli bir açılışla kapılarını ziyaretçilerine açarak hizmet vermeye başladı. Erzincan Park Alışveriş Merkezi, Halitpaşa Caddesinin üzerinde olan en önemli kavşağında bulunmaktadır. Ünlü markalarıyla hem gözlere hede kaliteye hitap eden mağaza karmalarıyla, hem görsel basında, hemde Erzincan bölgesinde yaşayanların ilgi odağı haline gelmiştir.

Kafe ve restorantları, sinema salonları, çocuk eğlence oyun alanlarıyla Erzincan’daki eğlence ve sosyal hayatının çehresini değiştirmiştir. Yılda yaklaşık 500 bin ziyaretçiye hizmet veren Alışveriş Merkezi, çağdaş  ve modern mimarisiyle Erzincan’ın en dikkat çeken yapılarından biri haline gelmiştir. Bünyesinde bulundurduğu 100 mağaza, 150 araçlık otopark, 400 koltuklu Cinebest sinema salonlarıyla Doğu Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezlerinden biri olmuştur. 

Erzincan Park Alışveriş Merkezi bölge halkının alışveriş merkezlerine olan bakış açısını değiştirerek alışverişlerinden memnuniyet kazanmaları adına her daim yenilikçilik anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Herkesime ve her bütçeye hitap eden kaliteli ürün çeşitleriyle birlikte çoçuklar için yapılan oyun alanlarıylada her zaman tercih sebelerinden biri olmuştur. Restorand bölümüylede enfes tatlar tadabileceğiniz, kafe seçenekleriylede istediğinizi yiyip içebilceğiniz alanlar mevcuttur.  

Favorilerime Ekle

Erzincan Park AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder