Şikayet Yaz

Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi

Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi Çanakkale`de yenibir yüz yepyeni sosyal yaşam merkezi olarak faaliyete geçmiştir. Toplamda 80 milyon doları geçeen yatırımla proje hayata geçmiştir. Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi iç ve dış mimarisiyle farklı yapısıyla adından çok söz ettiren bir alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerinin beğenisini kazanarak tam not almıştır.

Çanakkale`nin kalbinde yer alan ve bölgenin ve çevre illerden gelen ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına çözüm üreten sosyal yaşam alanı olarak da ilklerin alışveriş merkezi olarak adlandırılmaktadır. Bünyesinde fast food alanları,kafe restoran bölümleriyle birlikte kültür sanat ve eğlenceyle bütünleştiren bir mekan olan Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi 34 bin metrekare mağaza alanı ve  yaklaşık 130 mağazası ile dünya markalarını bünyesinde bulundurduğundan size hitep eden her alanda sizlere en uygun ve en kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi 1.000 araç kapasiteli otoparkı, 2.400 metrekarelik aradığınız herşeyi bulabileceğiniz hipermarketi, 1.500 metrekarelik TEKNOSA elektronik mağazası, 6.500 metrekarelik modayı yakından takip edenler için moda mağazalarını ziyaretçileriyle birleştiriyor. Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi`da 1800 metrekarelik 2D 3D sinema kompleksi seçeneğiyle ve toplamda 8 sinema salonu, 1.750 metrekare eğlence alanı bulunmaktadır. 2.000 metrekarelik food-court alanı ve 700 metrekarelik kafe restoran alanı bulunmaktadır.

Esas Holding tarafından projesi yapılan Avm Truva Atı konseptinde olacaktır ve daha önce kullanılmayan açık yeşil alan meydanıyla ve Çanakkale boğazına, havalimanına yakın konumuyla Türkiye`nin sayılı bir alışveriş merkezi olmuştur.

Favorilerime Ekle

Esas 17 Burda Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder