Şikayet Yaz

Flyinn Avm

Flyinn AVM 21 Aralık 2003 tarihinde ülkemizde ve Floryada olmak üzere ilk panoramik mimariye sahip alışveriş merkezi olarak kapılarını ziyaretçilerine açmıştır. 

Flyinn AVM konumu itibariyle İstanbulda hizmet veren birçok alışveriş merkezinden daha farklı olarak yerli ve yabancı ziyaretçilerine hizmet verdiğinden gün geçtikçe ziyaretçi akınına uğramaya devam ediyor. Seçkin markalarıyla 72 mağazası 20 stand alanına sahip Flyinn AVM  Dünya`nın önde gelen uluslararası markalarıyla ziyaretçilerine kaliteli ürün hizmeti vermektedir. Flyinn AVM geçen her zaman içinde artan ziyaretçi sayısıyla, Florya`ya ve kentin en gözde bölgelerine renk katmaya devam etmektedir.

Atatürk Havaalanına yakın olmasıyla, deniz manzarası sunan konseptii, birbirinden ünlü seçkin mağazaları, enfe tadları tadabileceğiniz restoranları, sinema keyfinin yaşandığı salonları ile gerçek bir sosyal yaşam merkezi olarak ziyaretçilerinin günlük yaşantılarındaki stresi atabilecekleri bir ortam sunmaya devam etmektedir. Ziyaretçilerine her alanda en üst seviyede hizmet vererek alışveriş merkezine gelen bütün ziyaretçilerine sosyal etkinliklerle beraber keyif alanlarında buluştuğu ve sosyal yaşamın her daim aktığı istanbul`un farklı ve renkli çehresi olarak gelen ziyaretçilerinin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

Flyinn AVM alışverişi zevke dönüştüren bir mekan olarak adlandırldığından sosyal yaşam merkezi olarak alışverişinizi yorulmadan yapabileceğini şekilde tasarlanarak dinlenme alanlarıylada göz doldurmaya devam etmektedir. Eğlence Merkezleri, ürün çeşitliliği, ferah ve estetik mekanlarıyla, ziyaretçilerinin memnuniyetini kazanacağından son derece iddaalı idi ve geçen zaman bu iddayı destekledi. Kentin nabzını nezih bir ortamda tutmak, müthiş lezzetleri tatmak, sakin bir ortamda Alışveriş keyfini yaşamak için Flyinn AVMyi tercih edebilirsiniz. Çocuk oyun alanlarıyla birlikte çocuklarınız sıkılmadan, hoşça vakit geçirebileceği alanlarla birlikte otopark sıkıntısı yaşamadan gönül rahatlığıyla aracınızı park edebileceğiniz bir alışveriş merkezidir. Flyinn AVM içersinde ; GYMSPOT, PİPPO, MARKS & SPENCER, MANGO, LC WAIKIKI, STARBUCK gibi markalarla birlikte yerli ve yabancı birçok marka satışı yapmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Kısa bir süre çalışmış bulundum ve genellikle zengin kesiminin bulunduğu bir yer ve aşırı boş bir yer ve sevmediğim avmlerden biri doğru düzgün çeşitte yok