Şikayet Yaz

Forum Bornova AVM

Bir Akdeniz kasabası hayal edin ki bu hayalinizi gerçeğe dönüştürecek o havayı sizlere yaşatacak bir mekan, bir alışveriş merkezi, Forum Bornova AVM sizleri bekliyor. Forum Bornova AVM iki ayrı bulvar, bunları birbirine bağlayan meydanlar ve dört ayrı sokaktan oluşmaktadır yani açık alan alışveriş merkezi konseptine tam hakim bir alışveriş merkezidir. 

İçinde 128 ulusal ve uluslararası markayı barındıran Forum Bornova AVM ayrıca bölgenin en büyük sinema salonlarına da sahiptir. Toplam 7 salonlu cinemaximum sinema salonu Forum Bornova AVM içinde yer almaktadır. Yılda 12 milyonun üzerinde ziyaretçi alan alışveriş merkezi 3.000 araçlık açık ve kapalı otoparkada sahiptir.

Her damak tadına uygun cafe ve restaurantları, modadan kırtasiyeye, teknolojiden kuyumcu alışverişine kadar her ihtiyacınızı karşılacak 128 mağazası ile hizmetinizdedir. Ayrıca çevre düzenlemesiyle de İzmir`in doğal dokusu ile uyum içerisinde olan Forum Bornova AVM, palmiye ağaçları, ahşap pergola ve tenteleri, her biri özgün nitelikteki çeşme ve havuzları ile de alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunmaktadır.

Forum Bornova AVM sinema salonu ve sinema seansları hakkında detaylı bilgiye yine sitemizin sinema sayfasından elde edebilirsiniz. Alışveriş merkezi ayrıca bir çok etkinliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Yine tamamen müşterilerine yönelik hizmetlerine değer veren avm Forum Bornova AVM`nin kazandıran uygulaması ForumBox, Forum Bornova AVM müşterilerinin Kipa hariç tüm mağazalardan yaptıkları alışveriş karşılığı puan ve hediye kazandıran, Türkiye’nin ilk Android ve IOS tabanlı akıllı telefonlarında kullanabilecekleri bir “müşteri sadakat” programıdır. Uygulamayı App Store veya Google Play`den ücretsiz indirebilirsiniz.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Işıl su kırçiçek
    H&M açılsın