Şikayet Yaz

Forum Çamlık Avm

Nisan 2008 yılında açılan Forum Çamlık Avm Denizli`ye yenibir bakış açısı getirdi. Forum Çamlık Avm, görkemli açılışının ardından düzenlediği sosyalleşme adına kültürel ve sanatsal etkinlikler ve dikkat çeken kampanyalarıyla Denizli’de yeni sosyal yaşam alanı oluşturdu. Denizli kent merkezinin güneyinde, Demokrasi Meydanı üzerinde yer alan Forum Çamlık Avm, keyifli alışverişin yanı sıra eğlence, yenilik ve odak noktası haline geldi.

7’den 70’e her yaştaki insnları kendisine çeken Forum Çamlık Avm toplam 34.000 metrekarelik mağaza alanı ve 1000 araç kapasiteli otoparkı, dünyaca ünlü marka karmasının yer aldığı mağazaları, restoranları, eğlence alanları ve 7 salonlu sineması ile Denizli’nin sosyal hayatlarına yeni bir boyut getirdi. Bölgenye has kültürünü ön plana çıkararak çağdaş mimarisiyle öenm katan Forum Çamlık Avm doğal yeşil alanları, havuzları, peyzaj alanları ve Pamukkale travertenlerinden uyarlanan cepheleri ile modern dekorlarıyla göz doldurmaya deva ediyor. 

Alışveriş, eğlence ve sosyal yaşam merkezi yapısıyla kendine özgü yapısıyla Forum Çamlık Avm’de Hanefi Yeter, Pelin İnal, Eyüp Öz, Kazım Karakaya, Ekrem Özen’e ait sanat eserleri bölge halkıyla buluşuyor. Kısa sürede Deniz`linin pahabiçilemez bir parçası olan Forum Çamlık Avm, yıl boyu süren birbirinden ilgi çekici etkinlikler, kampanyalar, konserler, tiyatro gösterileri ve çocuk etkinlikleriyle keyifli yaşamın adresi olmaya devam ediyor. 

Denizli kent merkezinde yer alan Forum Çamlık Avm 2008 yılında faliyete geçmiştir. 33.000 m2 mağaza alanı ile denizlideki en büyük avm olan Forum Çamlık müşterilerine 130 mağaza ile hizmet vermektedir.Ayrıca Migros hipermarketi , 7 salonlu Cinemaximum sinemalarına ev sahipliği yapmaktadır. Avm içerisinde ; BOYNER , LCWAIKIKI ,MUDO ,BİMEKS , TEKNOSA , BERNARDO , OPMAR OPTİK , ADIDAS , PUMA ,NIKE ,FENERIUM gibi birçok firmanın mağazası bulunmaktadır.

Favorilerime Ekle

Forum Çamlık AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder