Şikayet Yaz

Forum İstanbul AVM

Avrupa`nın en büyük alışveriş ve yaşam merkezi olarak İstanbul Bayrampaşa`da hizmet veren Forum İstanbul AVMtoplam 495.000 metrekarelik inşaat alanına sahiptir. Forum İstanbul AVM 176.380 metrekare kiralanabilir alanına yayılmış, ulusal ve uluslararası 292 markası ile yalnız Türkiye’nin değil Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır.

Forum İstanbul AVM bir alışveriş merekezinde olması gereken herşeye sahip omasının ötesinde ekstra hizmet ve mağaza konsepleri ile de tüm aile bireylerine sınırsız keyif ve alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Örneğin İstanbul Sea Life Akvaryum ile dünyanın tüm köpek balığı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İKEA, Koçtaş`tan eviniz için herşeyi, Media Markt, Teknosa, Bimeks gibi teknoloji marketlerinde en son teknoloji ürünleri için alışveriş yapabilirsiniz.  

Türkiye`nin ilk temalı alışveriş merkezi olma özelliğide taşıyanForum İstanbul AVM, Jurassic Land’e ev sahipliği yapmıştı. Şimdi de Türkiye’nin ilk Legoland Discovery Center’ını bünyesine dahil ederek yine bir ilke imza attı. 

Alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan Forum İstanbul AVM, başta Cinemaximum Sinemaları, Funlab Eğlence Dünyası, Atlantis Bowling, Tiox Eğlence Merkezi, Flyride Helikopter Turu Simulasyonu, Sihirli Eller çocuk klübü ve kum kalesi oyun alanı gibi toplam 10 farklı eğlence konseptini birarada sunarak keyifli alışveriş deneyimi yaşatmaktadır.

Forum İstanbul AVM Cinemaxsimum sinema salonları ile sinema severlere kusursuz ve unutulmaz film izleme deneyimi sunmaktadır. Bir çok salonu içinde barınıran alışveriş merkezi son sistem ve ses kalitesi ile örnek salonlarında vizyonda ki tüm filmleri ziyaretçilerine sunabilmekyttedir. 2D ve 3D görüntü ve HD kalitesi ile sinema keyfi Forum İstanbul AVM`de sizleri bekliyor. 

Mimari yapısı ile de oldukça dikkat çeken Forum İstanbul AVM`da kubbe, avlu, cumba gibi unsurlarda Türk mimarisinin izleri görülmektedir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Şükrü saydam
  Arkadaşlar forum İstanbul Nike den alış veriş yapmayın insanları dolandırıyor lar bilginize
 • berke
  metroya yakın güzel bir avm
 • sevda
  Çok büyük ve karisik bir AVM forum İstanbul fakat zevkle gezdigim bir AVM istediğim bütün ürünleri rahatlıkla bulabiliyorum çocuklarda çok egleniyor lar
 • Enjoy34
  Çok kalabalık ve büyük bir kaç defa gittim ama insan tek katını dolaşsa bile yoruluyor tamam çeşit çok büyük ama ilk defa gelenler ve tek gelen varsa dikkat kaybolmayın
 • Erdigiovanni
  Forum istanbul avm ; içinde kaybolma sorunsalı olan birleşmiş milletler gibi her ırktan müşteriyi barındıran içinde gold bimeks teknosa vatan bilgisayar mediamarkt mağazalarıya teknolojide rekaber arenasını icad eden avm den bir tık fazlası :)
 • Kzkrnes
  Haftasonu alışveriş yapmak için gittiğim forum istanbul AVM gerçekten marka anlamıyla başarılı fakat çık karışık.
 • projegezgini
  Tek kelime içinde kaybolduğum avm\`dir. Devasa binalar topluluğu. Bir birine bağlanan geçitlerle büyük mağazalara ulaşabilir, akvaryumun keyfini çıkarabilirsiniz.
 • projegezgini
  Jurassic Land ve Legoland Discovery Center kesinlikle ziyaret edilmeli bu arada dostlar.