Şikayet Yaz

Galleria Ankara Alışveriş Merkezi

1995’de yılında açılan Galleria Ankara Alışveriş Merkezi, Karum ve Atakule`den sonra Ankara’nın en eski üçüncü alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Ankara`nın batı yönündekii ilk büyük alışveriş merkezi olmuştur. Açıldığında Çayyolu ve Ümitköy şimdiki gibi yerleşim yeri ve yapıların bu kadar gelişmemişti.

Ümitköy`de hizmet veren ilk alışveriş merkezi olduğundan açıldığında büyük bir ilgi gördü. Merak eden Ankara halkı Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’ya akın etmeye başladı. Yıllar geçtikçe Ümitköy, Çayyolu yerleşimi artınca, ziyaretçi akını daha da artmaya başladı. Fakat zaman geçtikçe alternatifler artsa bile şehir içinden gelen ziyaretçilerin ilk göz ağrısı olarak görülmektedir.

 

 

 

8.000 metrekare alan üzerine kurulu Galleria Ankara Alışveriş Merkezi, uluslararası markalardan oluşan mağaza karması, yöresel ve dünyaca ünlü lezzet yelpazesi, eğlence ve spor seçenekleriyle ziyaretçilerine sosyal yaşam merkezi olmuştur. İç ve dış mimari dekorları, etkinlikler ile ziayretçilerini mest ederek ilklerin düzenlendiği kültür ve sanat aktiviteleri ile yarattığı hoş anbias oluşturarak ziyaretçilerine kendilerini hep özel hissettirirmeyi başarmıştır. Yılda ortalama 12 milyon kişinin ziyaret ettiği Galleria Ankara Alışveriş Merkezi’ni haftanın her günü 10:00 – 22:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

 
Galleria Ankara Alışveriş Merkezi. Toplam 8.000 metrekare inşaat alanı üzerine kurulumu yapılan 29 adet ofis ve birbirinden bağımsız 96 adet mağaza tipi dükkanlardan oluşmaktadır. Avm dünyasına yeni giriş yapan GALLERIA AVM değişik mimari anlayışıyla adından oldukça söz ettirmeye aday gözükmektedir.
Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder