Şikayet Yaz

Grand Pera AVM

Uzun yıllardır sosyal yaşam ve alışveriş kültürünün sembolü, İstanbul`un en gözde kalabalık semti olan Beyoğlu İstiklal Caddesi’nin kalbinde yer alan Grand Pera AVM İstanbul`un kültür, sanat, eğlence, moda ve gastronominin hizmetine sunulmuş yeni nesil bir yaşam merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Kasım 2016 yılında ziyaretçilerine kapısını açarak hem iç hemde dış mimarisiyle göz kamaştırarak Beyoğlu’nun ruhunu yansıtan pasaj anlayışı ve tarihi dokusuyla sokakla bütünleşik bir anlayışla hayata geçirilen Grand Pera AVM, modayı yakından takip edenlerin marka karması, farklı konseptiylede ziyaretçilerinin beğenisini kazanarak ziyaretçi akınına uğruyor. Mimarisi Beyoğlu`nun dokusuyla uyumlu eğlence mekânlarıyla, çağdaş konseptiyle, alışveriş merkezi ruhunu yeniden canlandırmayı amaçlıyor.

Grand Pera AVM, tarihi Cercle d’Orient binası, 1.250 metrekarelik mağaza alanına sahip 600 kişilik Emek Sineması, 800 kişilik 8 yeni sinema salonu, 150 kişilik oturma düzenine sahip tiyatro salonu, toplam 1.550 kişiye ulaşan izleyici kapasitesi gibi değerleriyle, İstanbul’un ve Türkiye’nin cazibe ve çekim merkezlerinden biri olarak öne çıkıyor.

Favorilerime Ekle

Grand Pera AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder