Şikayet Yaz

Güneşli Park Alışveriş Merkezi

Güneşli Park Alışveriş Merkezi, 20 Ekim 2012’de kapılarını açtı. Modern hayatın tüm ihtiyaçlarının elinizin altında olduğu GüneşliPark AVM 25.000 m2’lik alan içinde , 83 mağaza, 1500m2 lik hipermarket (Migros), 500 m2lik teknomarket (Teknosa) ve 2000 m2lik kapalı spor salonunu barındırmaktadır.

Çağdaş mimarisiyle birlikte modern dekorlarıylada adından söz ettiren Güneşli Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine sosyal yaşam merkezi olarak ziyaretçilerinin akınına uğramaya devam ediyor. Alışverişi keyfe dönüştürerek siz değerli ziyaretçilerinin beğenisini kazanmıştır. Birbirinden farklı seçkin mağaza karmasıyla modayı yakından takip edenler için çekim merkezi olarak görülmektedir.

Fast food alanlarında yemeğinizi yiyebilir cafeleriylede yemek sonrası kahvenizi yudumlayabilirsiniz.Alışveriş merkezinin düzenlediği çeşitli etkinlikler ve kampanyalardan rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Günün stresinden uzaklaşmak isteyen için ve hafta sonunu değerlendirmek isteyenler için gözde mekanlarda bir olan Güneşli Park Alışveriş Merkezi yenilikçi ruhuyla her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaya devam etmektedir. 

İstanbul’un en önemli ulaşım arterlerinden biri olan basın ekspres yolu üzerinde yeni Maslak-Levent hattının en göz alıcı yerinde konumlandırılmıştır. Güneşli Park Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan mağazalar; DEFACTO, KOTON, HSBC, ARMAĞAN gibi markaların yanı sıra yerli ve yabancı birçok marka hizmet vermektedir.

Favorilerime Ekle

Güneşli Park Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder