Şikayet Yaz

Güngören Park AVM

İstanbul`un gözde semtlerinden olan Güngören’de ziyaretçilerine kapılarını açan Güngören Park AVM, iş merkezleriyle birlikte yerleşim yeri ihtiyaçlarına göre projelendirilip hayat geçirilmiştir. Butik bir alışveriş merkezi olarak 2016 yılında göekemli bir açılışla ziyaretçilerinin gözdesi haline gelmeyi başarmıştır.

Bölgenin en önemli konumunda yer aldığından bir çok kurumlarıylada yakınlığıylada yoğun ilgi görmesinin sebeblerinden biri olma haline gelmiştir. Öncelikle Yıldız Teknik Üniversitesi’ne, öğretim üyesi lojmanlarına, ilk ve orta öğretim kurumlarına, liselere ve geçiş yollarına yakın olmasıyla, konum olarak dikkat çekici bir bölgede yer alıyor.

Mehmetçik Vakfı’nın yatırımı olarak projelendirilip hayata geçirilen alışveriş ve cazibe merkezi, aynı zamanda Mehmetçik’in emanetine sahip çıkılması adına bir gelir kapısı haline gelmiştir. Hizmet verdiği günden bu yana hergeçen gün müşteri potansiyelini üzerine koyarak büyüten anlayışla hizmet veren Güngören Park AVM, toplamda 65 dünyaca ünlü seçkin markaları, alışveriş keyfinin yanında eğlence, sinema, lezzet ve modayı da tek bir çatı altında toplayarak hizmetinize sunuyor.

 

Favorilerime Ekle

Güngören Park AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder