Şikayet Yaz

İstanbul Optimum Outlet AVM

İstanbul Optimum Outlet AVM 2008 Kasım ayında açılmıştır.Outlet anlayışını şehrin merkezine getirerek Anadolu yakasının kalbi Kadıköy’de yılda yaklaşık 9 milyon ziyaretçiye hizmet vermektedir.

Yerli ve yabancı mağaza – marka karması ile Optimum İstanbul sadece alışverişin değil, mimari tasarımı, etkinlik ve aktiviteleri ile sektöründe fark yaratmaktadır. Optimum İstanbul, tamamı gün ışığı alan 2500 kişi oturma kapasiteli food court katı ve açık hava terasları, Anadolu yakasında ilk ve tek olan 541 m2 büyüklükteki gerçek buz pisti ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatmaktadır. 

İstanbul Optimum Outlet AVM mimarisinin sadece alışveriş üzerine entegre olmasını tercih etmeyip, ayrıca eğlence ve sosyal yaşam alanı olarak misafirlerine çok sayıda aktivite ile özel kampanyalar sunmaktadır. Çoçuklar için oyun alanı kompleksi ile çocuklara yönelik etkinliklere önem vermektedir. 

İstanbul Optimum Outlet AVM, mümkün olan bölümlerde kullanılan cam cephesiyle dış dünya ile diyalog kurmaktadır. Her katta, seçkin markaların büyük mağazalarıyla sonlandırılan merkezin dikdörtgen formu, merkezde sirkülasyon kolaylığı sağlamaktadır.Her yaştan ve her kesimden ziyaretçinin, özellikle ailelerin ve çocukların kendilerini rahat hissedecekleri, alışverişin yanı sıra konforlu mekanlar da güzel vakit geçirecekleri bir ortam yaratan Optimum İstanbul, eğlence ve aktiviteler için de renkli ve canlı bir mekan sağlamak amacıyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

İstanbul Optimum Outlet AVM`ye ulaşım oldukça elverişlidir. E-5 karayolu üzerinde bulunması, metroya yakınlığı ve 1569 araçlık ücretsiz otoparkı ile Optimum İstanbul, geniş bir hedef kitle için önemli bir çekim merkezi konumuna gelmiştir. Bünyesinde ADIDAS, ATASAY, ATASUN OPTİK, BURGER KING, CIEL PIERRE, DERIMOD, DIESEL, ENGLISH HOME, ESSE, KOÇTAŞ, KİGILI gibi markalarla birlikte birçok yerli yabancı marka hizmet vermektedir.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder