Şikayet Yaz

İyaş Park AVM

29 Ocak 2010 tarihinde hizmet vermeye başlayan İyaşPark AVM toplam 50.000 m2 lik bir alana kurulmuştur. Isparta ve çevre bölge halkına hizmet vermek için büyük bir yatırım ile yaklaşık 15 aylık inşaat çalışması sonunda açılan İyaşPark Alışveriş Merkezi açıldığı günden bu yana gerek Isparta gerekse çevre illerden yoğun ziyaretçi tarafından ziyaret edilmektedir. 

İçinde 120 civarında mağaza bulunan İyaşPark, gerek otopark hizmeti gerekse ziyaretçilerinin alışveriş zamanlarını rahatlıkla geçirmelerine yardımcı olacak hizmetleri ile büyük ilgi ve takdir toplamaktadır. 

Mağaza bakımından Türkiye`nin en değerli markaları ve uluslararası bir çok marka İyaşPark içinde yer almaktadır. Teknoloji mağazalarından moda mağazalarına, züccaciye mağazalarından gıda alışveriş mağazalarına, büyük mağazacılıktan standlara kadar 120 ye yakın marka ziyaretçilere hizmet vermektedir. Ayrıca yeme içme katında  40`ın üzerinde marka hizmet vermektedir. Fastfood markalarından sulu yemek markalarına, tatlıcıdan acılı çiğköfteciye kadar onlarca markadan gönlünüzce yiyebilir ve üzerine güzel bir kahve keyfi sürebilirsiniz. 

Gerçek anlamda saatlerce içinde zaman geçirebileceğiniz bir avm olan İyaşPark ile sizde alışveriş ve eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü İyaşpark Alışveriş Merkezi çocukları da unutmamış. Onların da sınırsızca eğlenebilecekleri oyun ve eğlenvce bölümleri ve oyuncak alışverişi için oyuncak mağazaları ile hizmet vermektedir.

Son olarak sinema severleri de düşünen Isparta İyaşPark AVM, SinemaPink markası ile hizmet vermektedir. Son sistem ve rahat koltuklar, geniş salonlar ve sıcak ortamda sinema keyfi için tasarlanan İyaşPark SinemaPink Salonları en güncel vizyonda ki filmler ile ziyaretçilerine hizmet vermektedir. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder