Şikayet Yaz

Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi

Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi, 2007 yılının Nisan ayında kapılarını açtı. Toplam 80 bin metrekare alan üzerinde kurulu olan ve bölgenin çekim merkezi konumundaki Kale Outlet Center, yerli & yabancı markaların ‘outlet’ konseptlerinden oluşan toplam 120 mağazasıyla ziyaretçilerine hizmet vermektedir.

Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi’de yer alan 3 bin 500 metrekarelik oyun alanında hem çocuklar hem de büyükler günün her saatinin keyfini çıkarıyor, eğlencenin tadına varıyor. Film tutkunu ziyaretçiler için 6 salonda Cinemaximum kalitesi ile yine Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi’de sunuluyor.

Alışveriş merkezinde aynı zamanda 1000 metrekarelik özel spor merkezi de yer alıyor. Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi uluslararası markaların yanı sıra yerel lezzetlerden oluşan özel food court katı, teraslı restoran ve cafeleri ile ziyaretçilerine açık hava ferahlığı sunuyor.

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinin kesişme noktasında yer alan Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi Kabataş-Bağcılar tramvay hattı üzerindeki tek alışveriş merkezi olarak dikkati çekiyor. Avm içerisinde ; ADIDAS, ALTINBAŞ, ARMAĞAN, ATASUN OPTİK, TURKCELL, WATSONS gibi markalarla birlikte birçok marka hizmet vermektedir.

Favorilerime Ekle

Kale Outlet Center Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • gungor
    yapılan etkinlikler cok iyi. avmye girer girmez hem cocuklar hem yetişkinler için çokça etkinlik var.