Şikayet Yaz

Kamelya Çarşı

Türkiye Emlak Bankası Ataşehir Uydukent Projesi bünyesinde yer alan Kamelya Çarşı, 1994 yılında hizmete açıldı. Mahalle dokusu içinde, insanların günlük alışverişlerini evlerine yakın bir konumda yapabilmeleri amacıyla inşa edildi. Çevresini saran konut bloklarıyla uyumlu, mimari bütünlüğe sahip ve yürüme mesafesindedir.

Aradığınız her türlü ürün seçenekleri ve mağaza gruplarıyla sizlere ihtiyaçlarınızı gidermeye yönelik hizmet anlayışıyla faaleiyet gösteren Kamelya Çarşı ziyaretçilerinin hem uygun fiyat hemde kaliteli alışveriş yapabilmeniz için müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Bünyesinde zemin katta MM Migros, Moda Evi, Eczane, Aksesuar ve Megapark Çocuk Oyun ve Eğlence Parkı, 1. katta ise Kuaför, Aksesuar, Ayakkabı Tamir, Veteriner, Kuru Temizleme ve Elektronik Ses Sistemi Mağazası 2. Katta ise Sigorta Acenteleri, Office Supperstore, Eğlence Parti Evi, Ev Yemekleri, 14. Aile Sağlığı Merkezi ve Spor düşkünleri içinde spor merkezi gibi markalarla birlikte birçok marka hizmet vermektedir.

Zemin üzeri 2 katlı olan Kamelya Çarşı’da temel ihtiyaç ve hizmet sektörlerinde 40 işletme bulunmaktadır. Alışverişe otomobiliyle gelmek isteyenler Kamelya Çarşı’nın Bodrum katındaki ücretsiz otoparkını kullanabilirler. Kolay ulaşımı, farklı ihtiyaçlara cevap veren dükkanları, geniş koridorları, ferah ortak alanlarıyla Kamelya Çarşı sizin “mahallenin çarşısı”dır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder