Şikayet Yaz

Karum AVM

Karum AVM 1991 yılında kapılarını ziyaretçilerine görkemli bir şölenle açtı. Hem iç hemde dış mimarisiyle göz kamaştıran Karum AVM içinde modernlik ve zerafeti bir araya getirmeyi başararak hizmetine başlamıştır. Açıldığı günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Karum AVM kısa bir süre içerisinde Ankara`nın cazibe merkezi haline gelmeyi başarmıştır

 

Türkiye’nin ve Ankara`nın ilk iş ve alışveriş merkezlerinden biri olarak hizmet sektörüne adım atarken konsepti ve peyzajı ilede ziyaretçilerinin beğenisini toplamıştır. Ankara`nın elit semtlerinden biri olan Kavaklıdere’de yer amaktadır."Ankara`da Yeni Bir Merkez " sloganı ile ziyaretçilerine kapılarını açmıştır. Toplam 62.000 m2 alana sahip AVM 23.000 m2 ortak alan 27.000 m2 kullanım alanıyla geniş bir iş yelpazesi sunmaktadır.

AVM de 12.000m2 otopark ücretsiz olarak hizmet vermektedir.Değişik mimarisiyle göze çarpan AVM Ankara`nın merkezi konumunda yerini almıştır. 486 adet mağaza ile geniş bir mağaza zincirine sahip AVM de günümüz iş merkezi mantığı işlenmiş olup 7 den 70 e herşeyi bulabileceğiniz bir mekan halini almıştır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder