Şikayet Yaz
..

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Yeşim SERTER
  Şehir dışından geldik ve evcil hayranımız var Karun avm gezmek istedik fakat kökenimizden dolayı bizi içeri almadılar Turkiyenin her yerinde avm lere çantası ike rahatlıkla girerken kapıda güvenliği maalesef geçemedik yetkili birini ya da müdürle görüşmek istediğimizi ilettik maalesef kapı güvenliğini geçemedik buda Usak`in ayıbı olarak bizde hatıra olarak kaldi bir an once bu kafaların değişmesi lazim onlarında bir can olduklarını unutmamalılar.
 • MEHMET KARACA
  merhaba geçenlerde karun cinens sinemaların gittim saat 23:00 da film ara verdi avm tuvaletini kullanmak istediğimde tuvaletler kilitliydi rezillik madem tuvaleti kitleyeceksiniz sinemayı neden açık tutuyosunuz tamamen saçmalık
 • Özlem
  Avm demeye bin şahit lazım acilen restoran bölümlerinin geliştirilmesi lazım ..tavuk dünyası ,kfc,popoyes vs vs hiç biri yok ..gerçi bunlar uşakta yok ..
 • Ali Asır
  Tuvaletler çok pis sandalyeler kırık güvenlik zaten ilgisiz avm ye hayvan giriyor görmüyorlar
 • Ümit özçelik
  YÜCEL AVCI KARDEŞİM AVM NİN TEMİZLİK İŞİNİ ÜSTLENEN FİRMAYIZ ELEŞTİRİNİZİ DİKKATE ALACAĞIZ TEŞEKKÜRLER
 • Yücel AVCU
  UŞAK KARUN ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEKİ KAFE VE RESRORANTLARININ BULUNDUĞU ORTAK KULLANIM ALANINDAKİ PLASTİK ÖRME SANDALYELER ÇOK PİS OLUP OTURULACAK GİBİ DEĞİL. EMİNİM KONTROL EDİLDİĞİNDE BU GÖRÜLECEKTİR. BU ALANI ÇOCUKLAR DAHİL HERKES KULLANIYOR. BEN KENDİM KULLANMIYORUM VE KULLANDIRMIYORUM. DAHA ÖNCE RESTORANT ÇALIŞANLARINA DURUMU BİLDİRDİM ANCAK GÖREVİN TEMİZLİK FİRMASI GÖREVLİLERİNE AİT OLDUĞU BELİRTİLİP KARŞIMDA BİR SORUMLU BULMADIM. ANCAK SANDALYELER SİLMEKLE VEYA BAŞKA TÜRLÜ TEMİZLENECEĞE BENZEMİYOR. KONTROL EDİLDİĞİNDE BU GÖRÜLECEKTİR. BU ARADA BEN TEMİZLİK FOBİSİ OLAN BİRİ DEĞİLİM ŞİKAYETİM YANLIŞ ANLAŞILMASIN. İLGİLENİLMESİNİ BEKLİYORUM SAYGILARIMLA.