Şikayet Yaz

Küçükyalı AVM

Rönesans İnşaat tarafından projelendirilen ve 2017 yılı Eylül ayı içinde açılması planlanan Küçükyalı AVM, İstanbul Maltepe`de yükseliyor. Alışveriş ve otel olarak konumlandırılan projenin teknik bilgileri; Projenin çok katlı bir alışveriş merkezi, kapalı ve açık hava eğlence alanları ve bir otelden oluşması planlanmaktadır. Projenin geliştirileceği arsa Rönesans İnşaat tarafından 49 yıllığına kiralanmıştır.

Tamamlandığında çevre halkın tüm ihtiyaçlarını karşılaması beklenen Küçükyalı AVM`de ulusal ve uluslararası markalar, sinema, her damak zevkine hitap eden restaurant ve kafeler ile çocuk eğlence alanları olması planlanmaktadır.

Alışveriş merkezinin brüt inşaat alanı 222.473 m2, kiralanabilir brüt alan ise 86.339 m2 olacaktır. Otelin brüt inşaat alanı ise 18.475 m2’dir. 

Şimdiden büyük heyecan uyandıran Küçükyalı AVM projesi tamamlandığında tüm teknik bilgileri, mağaza isimleri ve iletişim bilgileri, kampanya, etkinlik ve duyurularına sitemizden edinebileceksiniz. 

Favorilerime Ekle

Küçükyalı AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
 • Recep öztürk
  Yeni açılan hilltown avm de stand kiralama istiyorum bu konuyla ilgili görüşebilir miyiz \r\n05464957480
 • Eren artuç
  Merhaba avm nizde butik cafe açıp misafirlerinize hizmet vermek istiyorum
 • Ahmed altay
  Yenı acılacak avmde stand kıralamak istıyorum kadayıf ve baklava ceşitlerıyle avmde yerımızı almak isterız avrupa yakadında 8 şubemız var bu konuda yardımcı olursanız sevınırım 05327082153
 • leyla tarih
  merhaba yeni açılacak AVM de mağaza kiralamak istiyorum çocuk giyim mağazam var şu anda bir marka bayisiyim yeni avm de çalışmak isterim konuyla alakalı bana bilgi verirseniz sevinirim ilginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim leyla tarih 5304457203