Şikayet Yaz

M1 Merkez Kartal AVM

M1 Merkez Kartal AVM alışverişin ve eğlencenin bir arada bulunduğu otantik ve konsept tasarımlarıyla Kartal`da alışveriş severlerin sıklıkla ziyaret ettiği AVM lerdendir.

Ziyaretçilerine mimarisiyle rahat konforlu alışveriş sunan M1 Merkez Kartal AVM ihtiyacınız olacak tüm ürün seçenekleriyle sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Alışveriş esnasında sizi yormadan bir çatı altında markaları toplan M1 Merkez Kartal AVM sizlerden gelen istek ve önerileride göz önünde bulundurarak yenilikçi hizmet anlayışını siz değerli ziyaretçilerine göstermeye devam edecektir. Aradığınız bir çok dünyaca ünlü seçkin markaları bünyesinde bulunduran M1 Merkez Kartal AVM yemek alanında enfes tadları tadabilme imkanıda sunmaktadır.

İçerisinde birçok marka barındıran avm merkezi konumu var ulaşımın kolay oluşuyla bölgesinde önemli mekanlar arasında gösterilmektedir. Bünyesinde ; Çarşı, Hatemoğlu, Ayakkabı Dünyası, LC Waikiki, Teknosa, Marks&Spencer, Burger King, Anatolian Express, Tadım Pizza, Köfteci Ramiz gibi markalarla birlikte birçok markayı barındırmaktadır.

 

 

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder