Şikayet Yaz

Magazin Outlet AVM

Magazin Outlet Center toplam 24.000 metrekare alan üzerinde, 4.500 metrekare çarşı alanı,14.500 metrekare kiralanabilir alan ve 350 araç kapasiteli otoparkı ile yaşam,kültür ve eğlence merkezidir.Magazin Outlet Center da toplam 58 mağaza , 4 sinema salonu, 4 adet fast food alanı mevcuttur.

Bursa ve Nilüfer içerisindeki en büyük market olan Şaypa 4.000 metrekarelik mağazasıyla Magazin Outlet Center içinde yer almaktadır. Magazin Outlet Center`ın yer aldığı Basın Sarayı`nda Türkiye`de bir ilk olan  Bursa Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi bulunmaktadır. Hem iç emde dış mimarisiyle göz kamaştıran Magazin Outlet AVM sizlerden gelen istek ve önerileriniz üzere ihtiyacınız olabilecek her türlü seçkin ürün yelpazesine sahip olmayı başarmıştır.

Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti anlayışıyla en üst düzeyde kaliteli hizmet vermek için bünyesinde seçkin dünyaca ünlü markaları barındırarak istediğiniz her türlü ürüne rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Hem ihtiyacınızı giderebileceksiniz hemde konforlu alışveriş yapabileceksiniz. Her zaman siz değerli ziyaretçilerin memnunuyetini kazanmaya çalışan yönetimiyle dinamik ve güleryüzlü personel kadrosuyla sizleri evinizde gibi hissettirmeye devam edecekltir.

Favorilerime Ekle

Magazin Outlet AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder