Şikayet Yaz

Margi Outlet Alışveriş Merkezi

28 Mayıs 2011 tarihinde açılan Margi Outlet Alışveriş Merkezi, modern mimarisi ve açık konsepti ile Edirne’nin yanı sıra  çevre illerinde ilgisiniz üzerine çekmeye başlamıştır. Toplam 30.000 metrekare üzerine kurulan Margi Outlet Alışveriş Merkezi Trakya bölgesinin en büyük açık alışveriş merkezi olmuştur. Margi Outlet Alışveriş Merkezi, 49 dünyaca ünlü marka içerisinde,8 kafe ve restorant, 3D dijital en son teknoloji kalitesinde 9 salonlu 1.041 kişi kapasiteli engellilere uygun sineması ve doğal buz parkı ile hizmet vererek genç, çoçuk herkesime hitap etmektedir.

Margi Outlet Alışveriş Merkezi her bütçeye ve zevke uygun mağazalarından başlıcaları L.C Waikiki, Koton, Kiğılı, U.S Polo, Deichmann, Derimod ,Mudo City,Pierre Cardin, Collins,Mavi Jeans,Teknosa,Watsons,Engilish Home,Cinemarine ve Burger King gibi dünyaca ünlü marka karması bulunmaktadır. Giyimden elektronik eşya, ev dekorasyonu, aksesuara bir çok alanda aradığınızı bulurken diğer yandan da eşsiz lezzetler ve dünyaca ünlü mutfak tatlarıyla donatılmış kafe restorantlarıyla, sineması, çocuk oyun alanı ve doğal buz parkı ile size ve ziyaretçilerine güzel, keyifli zaman geçirme imkanı sağlamaktadır.

Açıldığı tarihten itibaren Trakya bölgesinin cazibe ve sosyal yaşam merkezi haline gelen Margi Outlet Alışveriş Merkezi`nin yanı başında bulunan 5 yıldızlı Margi Hotel ile birlikte Edirne’nin modern ve yeni yüzü olmaya devam etmektedir. Yıllık ortalama 4,5 - 5 milyon ziyaretçi sayısına ulaşan Margi Outlet Alışveriş Merkezi, bu sayıya tüm özel gün ve bayramlarda yapılan sosyal etkinlikler - aktiviteler, sosyal sorumluluk projelerine destek olarak, müşterilerinin memnuniyeti açısından bu çalışmaları sayesinde en üst seviyeye ulaşmıştır. Kolay ulaşılabilir konumu, dünyaca ünlü marka karması, uygun fiyat avantajı, farklı ürün yelpazesiyle, nezih ve açık konsepti ile sosyal yaşamın ilk adresi olan Margi Outlet Alışveriş Merkezi bölgenin yaşam ve alışveriş kültürü pay sahibi olmaktadır. Ayrıca her yaşta ziyaretçilerine hitap eden bu sosyal yaşam alanı ve buluşma noktası haline gelmiştir. Margi Outlet Alışveriş Merkezi misafirlerinin ihtiyaçlarını düşünerek, içerisinde bebek odası, bay-bayan mescit, engelli ve yaşlılar için tekerlekli sandalye, engelli tuvaletleri, ücretsiz otoparkları ve ücretsiz internet hizmeti ile sabah 10.00 akşam 22.00 saatleri arası 365 gün açıktır. Ayrıca 500 kişiye istihdam imkanı sağlayarak şehir ekonomisini ciddi kaynak sağlayarak destek olacaktır.

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder