Şikayet Yaz
Mark Antalya Alışveriş Merkezi

Bir Kadıahmetoğulları projesi olan MarkAntalya Alışveriş Merkezi 29.08.2013 tarihinde hizmet vermeye başladı. Antalya`ya yeni bir güzellik katan bu mimarı proje yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Antalya`nın tam kalbinde bulunan bu mimari proje Moda, eğlence, enfes damak tadı lezzetiyle ve en son teknolojiyi yakından takip etmek isteyenler için olanak sağlıyor. Mark Antalya Alışveriş Merkezi 51.000 metrekarelik alanda siz en değerli misafirlerine hizmet veriyor.

Mark Antalya Alışveriş Merkezi Antalya`nın tam merkezinden olduğu için ulaşım konusunda sıkıntı çekmemenizi sağlıyor. Antalya`nın Güneydoğusundan başlayıp kuzey yönüne devam eden tramvay hattı Mark Antalya Alışveriş Merkezi`nin hemen yanindan geçiyor olması Antalya`da yaşayanlar için çok güzel bir imkan sağlıyor.

Antalya`nın doğusundan Alanya-Manavgat batısından Kaş-Kemer yolunun bileştiği noktasında olması sebebiyle herkesin uğrak noktası haline geliyor. Işıklandırmasıyla akşamları Antalya`ya farklı bir renk katan Mark Antalya Alışveriş Merkezi sizlere bu ambiansı yaşatmaya devam ediyor.

İçlerinde Antalya’da ilk defa açılacak olan markaların da bulunduğu 155 mağaza olmasıyla kaliteli birçok ürünle sizlere çeşitli alternatifler sunuyor. Lezzet dolu fast food ve cafe ve restoranlarıyla ziyaretçilerine kaliteli alışverişin ve nitelikli eğlencenin keyfini sunuyor. Modern mimari tasarımı ile alışverişinize farklı bir ren katıyor.

Teras alanları ilede koyu sohbetlerinizi yapacağınız bir mekan sunan Mark Antalya Alışveriş Merkezi 10 adet sinema salonlarıyla da son teknoloji görüntü ve ses sitemleriyle vizyondaki filmleri rahatça seyredebileceğiniz ve memnun kalacağınız bir ortam oluşturuyor. 3.000 araçlık Antalya`nın en büyük ve en modern otopark olması nedeniyle alışveriş sonrası sizi memnun eden etkenlerden biri haline geliyor.

Favorilerime Ekle

Mark Antalya Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder