Şikayet Yaz

Marmara Park Avm

Marmara Park 18 Ekim 2012’de ziyaretçileriyle buluştu. Marmara Park AVM’nin yatırım hacmi 220 milyon Euro olup, alışveriş merkezi Beylikdüzü Esenyurt bölgesi E5 üzerinde bulunmaktadır.

Toplam 100,000 m²’lik kiralanabilir alan ile Bauhaus Yapı Marketi ve Real Hipermarketi de kapsayan Marmara Park AVM, Türkiye’nin ilk galaktik temalı alışveriş merkezi ünvanını taşıyor. Marmara Park AVM’nin bu konsepti tasarımda da kendini göstermekte ve ziyaretçilere 3 katta bulunan 250’den fazla mağaza ile 4000 araçlık otopark alanıyla yepyeni bir alışveriş galaksisi sunmakta.

Modern mimari tasarımıyla ve gerçekleştireceği birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle alışverişe yeni bir boyut kazandıran Marmara Park AVM, ziyaretçilerini bu rengarenk ve eğlenceli mekanda sizleri beklemeye devam ediyor.

Bu yeni galakside yerini alan pek çok marka arasında Media Markt, Cinemaximum, C&A, Zara, Bershka, Stradivarius, Pull & Bear, Oysho, LC Waikiki ve Koton bulunmaktadır.

 

 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • Enjoy34
    Herzaman gittiğim ve bu sıralar tek tercihim diyebilirim biraz kalabalık diyebilirim herşey avm içinde bulunmakta ve dışarı çıkıncada hemen yakınınızda başka yerlerde var herşeyin çok yakın olması ve ulaşıma kolay olması özellikle metrobusün dibinde. Gidilmesi gereken yerlerden biridir