Şikayet Yaz

Mega Center Alışveriş Merkezi

2000 yılında inşaatına başlanan Diyarbakır`da emsali olmayan bir alışveriş merkezi kurulumuna başlanarak 2002 yılında çalışmaların bitmesiyle birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik bir Alışveriş Merkezi olarak 22.380 metrekare kapalı alan, 6.470 metrekare açık alan olmak üzere toplam 28.850 metrekare üzerine kurulumu yapılmış olup hizmete girmiştir. 51 Mağaza olarak açılan alışveriş merkezi, ulusal ve uluslararası olmak üzere toplam 40 değişik dünya markasının hizmet verdiği avrupa standartlarında bir alışveriş merkezi olma yolunda ilerlemektedir. Alışveriş Merkezi`ne ortalama hafta içi 15,000, hafta sonu 20,000 kişi civarındadır.

Modern mimari dokusuyla Diyarbakır halkının uğrak yeri olan ve bölge halkına ilkleri yaşataran Mega Center Alışveriş Merkezi  hem alışveriş yaparken eğlenmeyi, hemde yemeğinizi yerken dünyaca ünlü mutfakların lezzetinin tadarak sosyalleşmeyi başarmaya devam etmektedir. Sinema salonlarıyla vizyondaki yeni filmeleri seyredebileceğiniz, aktiviteler ilede çoçuklarınızla birlikte sizlerinde eğlenebileceği bir mekan haline geldiğinden ziyaretçilerinden tam not almayı başarmıştır. Alışveriş Merkezi`nde başlıca mağazalar; LCW mağazası, Arçelik Showroom Mağazası, İpekyol Mağazası franchaise işletimi, Benetton Yetkili satış mağazası işletimi, Damat & Tween Mağazası franchaise işletimi, Nike Magazası bayilik işletimi, W Vakko Mağazası bayilik işletimi, Boyner Büyük Mağazacılığın Türkiye’deki ilk franchaise açılımı olan Diyarbakır Boyner Mağazası işletimi ile Migros MMM Franchaise Mağazası bu firmanı ünvanı altında hizmete başlamıştır.

28.850 m2 lik alana ve yaklaşık 12 milyon dolar harcanarak kurulan “Aradığınız Herşey ve Daha fazlası Burada” sloganıyla hizmet veren Mega Center Alışveriş Merkezi bünyesinde mağazası bulunan Türkiye ve Avrupa`nın sayılı markaları ile Diyarbakır halkı ve çevre illerden gelen ziyaretçilerine hesaplı ve avantajlı alışveriş imkanı sunmasıyla hem Türkiye ekonomisine yardımcı olup hem aile bütçesine hitap eden bir alışveriş merkezi haline gelmiştir. Bunların dışında da son teknolji sinema salonları ve kafeler ile sosyal aktiviteleriyle birlikte bölgede yaşayan insanlarımız için sosyal yaşam alanında tek adresi haline gelmiş olup hem eğlence, hem sosyal alanda alışveriş kültürünün yaygın olmasında benimsenen bir çaba sarf ederek üzerine düşeni yapmıştır.

 

 
 

Favorilerime Ekle

Mega Center Alışveriş Merkezi'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder