Şikayet Yaz

Mersin Kipa AVM

Mersin Kipa AVM hem alışveriş olarak hemde otopark sıkıntısı yaşamadan gidebileceğiniz alışveriş merkezlerden bir tanesi olarak hizmet vermektedir.

 

Çeşitli ürün yelpazesiyle her daim ziyaretçilerinin memnuniyetini kazanan Mersin Kipa AVM herkesime ve her bütçeye hitap ettiğinden ve kampanyalı ürünleri bölge halkı tarafından takip edilen, ailenizle birlikte keyifli bir alışveriş seçeneklerinden birisi olmuştur.

Her zaman müşterilerinin kaliteli ve taze ürün gruplarıyla ilk tercih edilen alışveriş merkezlerinden birisi olmaya devam etmektedir. Hem Kapalı otoparkıyla hemde engeli otoparkıyla ziyaretçilerinin eski gözdelerinden biri olduğundan alışveriş ve ihtiyaçlarına yönelik düzenlediği indirimlerle her zaman ilk önceliği olan alışveriş merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Favorilerime Ekle

Mersin Kipa AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder
  • semet güner
    Mersinşubesinden samsung RT46K6000WW BUZDOLABI almak. istedim görevli sisteme bakıp depoda olmadıgını söyledi ne zaman gelir dedim bilemiyecegini beyan etti kurumsal firmaya yakışmadı bende sizlere soruyorum ürün ne zaman gelir 0553 2752135