Şikayet Yaz

Metro Garden AVM

Çekmeköy bölgesinde ilk alışveriş merkezi olarak hizmet veren Metro Garden AVM, 400 milyon dolar yatırım yapılarak ve 80.000 metrekare proje alanına sahip olmaktadır. Türkiye’nin seçkin markalarını bünyesinde bulunduran Metro Garden AVM’nin, 147 mağazası, sinema salonları, spor salonu, kafe ve restoranları ile bölgenin ve diğer ilçelerin sosyal cazibe merkezi hsline gelmiştir.

Anadolu yakasının gözbebeği semtlerinden olan Çekmeköy Sancaktepe ve Ümraniye’nin kesişme noktasında konumlandırılan Metro Garden AVM projesinde yer alan alışveriş merkezi’nin açılışını da 4 Eylül’de gerçekleştirerek görkemli bir açılış yaptı.

Metro Garden AVM’nin bünyesinde tüketicinin yakından takip ettiği seçkin markaların mağazası bulunduğundan çekim yeri haline gelmiştir. Yemek katında sizlerin damak tadına uygun çok sayıda alternatifle ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Metro Garden AVM`de spor severler için spor salonu, vizyondaki filmleri yakından takip edenler içinse sinema salonları ile de en fazla tercih edilen buluşma noktalarından biri olmaya devam etmektedir.

Metro Garden AVM, seçkin marka karması, sosyal ve sportif donanımlarıyla her yaş grubuna hitap ederken ihtiyaçlarına cevap verecek niteliklere sahip bir alışveriş merkezidir. 

 

Favorilerime Ekle

Metro Garden AVM'de Bulunan Bazı Mağazalar

Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder