Şikayet Yaz

Toplam 51.000 metrekare alan üzerine kurulan Metrocity AVM, mimarisindeki özelliği ile gün ışığı alması avantajı ile ferah ve aydınlık bir alışveriş imkanı sağlamaktadır.

Metrocity AVM, çağdaş mimarinin yanı sıra MMM Migros, Boyner (2 kat), Flo, Marks & Spencer, Joker, Bimeks, Teknosa, Zara, LC Waikiki ve D&R gibi büyük mağazalar, Starbucks gibi cafeler ve enfes tatlarla donatılmış bir yemek katından oluşmaktadır. Metrocity AVM bünyesinde Beymen Club, Lacoste, Sevil Parfümeri, Kiğılı, Mavi Jeans, Esse, Sarar, LCW gibi Türk ve uluslararası seçkin markaların yanı sıra yüksek kalitede butik mağazalar da yer aldığından ziyaretçilerinin ilgisini çekmektedir.

Metrocity AVM`nin emsali nadir olan direkt metro bağlantısı ile (3. Zemin Kat) ziyaretçilerinin ulaşımda sorun yaşamaması için alışveriş öncesi ve sonrası rahatı da düşünülmüş ve ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceğini alışveriş merkezlerinden birisi olma yolunda ziyaretçi yoğunluğu yaşamaktadır.

Açıldığı zamandan bugüne gerçekleştirilen ilklerle adından birhayli söz ettirien Metrocity AVM konumu ile İstanbul`un merkezi yerlerden birisi olduğundan her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaktadır. 

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder