Şikayet Yaz

Metroport AVM

İstanbul`un elit semtlerinden olan Bahçelievler`in en gözde ve donanımlı alışveriş merkezi MetroPort AVM 3 Mart 2008 yılında tarihinde ziyaretçilerine görkemli bir açılış yaptı.

İç dekorları, geniş ve ziyaretçilerini yormayan dikdörtgen mimari yapısı misafirleriniN memnuniyetini kazanan MetroPort AVM, 30.000 metrekare inşa alanı, 16.500 metrekare mağaza alana sahip olmasıyla feRahlığın ve nezih bir ortam adresi olma yolunda ilerlemektedir. Dünyanın en seçkin markalarının yer aldığı mağazalarıyla Bahçelievler ile çevre sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyarak buluşma ve uğrak noktası olmuştur.

Bahçelievlerde bulunan alışveriş merkezi, Busidence ve hastanenin aynı alanda bulunduğu MetroPort AVM, toplam 5 kattan oluşmaktadır. 1400 metrekare alanda 7 salonlu sinema, 1600 metrekare alanda 8 yollu bowling salonu ve çocuklar içinse çocuk alanında eğlence merkezi, 18 adet foodcourd alanıyla, 750 araç kapasiteli 1 açık, 4 kapalı ücretli otoparkı ile aracınızı rahatlıkla park etmenize imkan sağlamaktadır.

3 farklı giriş kapısı bulunan MetroPort AVM`nin, 1. kapısı E5 tarafındaki, 2. kapısı Bahçelievler, diğer kapısıda metro kapısıdır. MetroPort AVM`ye hangi kapıdan giriş yaparsanız yapın görselliğin kaybolmadığını göreceksiniz. MetroPort AVM, geniş ve rahat alışveriş yapma duygusunu sizlere yaşatmaya çalışan bir alşveriş merkezi olarak bölgede ilk olmayı başarmıştır.

MetroPort AVM, seçkin dünya marka karmasındaki ürün çeşitliliği ve ferah iç açıcı mağaza yapısıyla, yaptığı aktiviteler, çocuk etkinlikleri, üstlendiği sosyal sorumluluk projeleri ile sizlere temiz, kaliteli ve güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder