Şikayet Yaz

MKM Akatlar AVM

Mustafa Kemal Merkezi, Beşiktaş Belediyesi`nin iştiraki BELTAŞ A.Ş. tarafından işletilmektedir ve Türkiye`de hem kültür merkezi hem de eş büyüklükte bir alışveriş merkezi olarak tek örnektir.

MKM Akatlar AVM içinde geniş salonu, her türlü organizasyona uygun alt yapısı ve mağazalrı ile bir örnek projedir. Kültür, sanat ver alışveriş keyfi bir aradadır. Sunduğu kaliteli hizmetleri ve ulaşım kolaylığı ile MKM Gösteri Salonu, kültür sanat çevrelerinin yanı sıra iş dünyasının da tercih ettiği bir mekan olmayı başarmıştır. MKM`nin 2. katı gibi 1. katı da 3 Ekim 2005 tarihinde Beşiktaş Belediyesince Türk sanatına bir ilk olarak kazandırılmıştır. 2.500 metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan Beşiktaş Çağdaş; Amerika, İngiltere ve Fransa gibi ülkelerde sıkça rastlanan çağdaş, şık bir sergi salonudur.

MKM Akatlar AVM ilçesi akatlar bölgesinde hemen 2. köprü girişinde yer almaktadır ve ulaşım anlamında oldukça iyi bir konumdadır. Alışveriş mağaza sayısı olarak küçük olan merkez sanat ve kültür etkinlikleri için ise oldukç aiyi bir mekandır.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder