Şikayet Yaz

Nar Point Avm

İstanbul`un yükselen değeri Ataşehir`de inşa edilen Nar Point Avm rezidans, ofis, alışveriş merkezi, eğitim kurumu ve rekreasyon alanlarıyla İstanbul’un en gözde yaşam, iş ve ticaret merkezleri biri konumunda olarak her geçen gün ziyaretçi sayısını arttırmaktadır.

Nar Point Avm, Anadolu yakasının en modern mimarisi olarak da görüldüğünden Ataşehir`in değerli bir konumunda hayata geçen Nar Point Avm projesiyle yaşam kalitesini ve sosyal yaşam alnlarını artıran yeni bir cazibe merkezi olarak hizmet vermektedir. Nar Point Avm, konforlu bir alışveriş imkanı sunarken bir yandan da aracınızı yıkatabileceğiniz, çocuk oyun alanında da çocuklarınız parkta oynarken enfes tadları tadabileceğiniz, kahve içip hoş sohbet  edebileceğiniz, spor yaparak formunuzu koruyabileceğiniz sonra da spor yapabileceğiniz sosyal yaşam ve cazibe merkezi olarak sizleri memnuniyetinizi kazanmaktadır.

Kurumsal mağazalara ayrılmış 4.000 metrekarelik kiralanabilir alanına sahip olan Nar Point Avm her geçen gün yenilikçi ruhuyla sizlere kaliteli ve güvenli alışveriş sunmaktadır. Ayrıca siz değerli ziyaretçilerine 2.000 metrekare kapalı otoparkıyla da hizmet vermektedir.

Favorilerime Ekle
Yorumlar
Güvenlik Kodu
Gönder